Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok, aki ennyire...

Csak én vagyok, aki ennyire fázok a fizikai munkától?

Figyelt kérdés
Egész életemben ülőmunkát végeztem, persze mivel kertes házban laknak szüleim, így havi 1-2 alkalommal kerti munkákban (fűnyírás, hósöprés) besegítek. Most új fákat ültettünk, amihez gödröt kellett ásni, és meglepve tapasztaltam, hogy utáltam az egészet, lehajolni is kín volt. Elképzeltem, mi lenne, ha ezt napi 8-10 órában kellene csináltam fele annyi pénzért, amennyit most keresek. Nem tudom, hogy bírnám ki, pedig nem lehet kizárni, hogy valaha egyszer még majd ebből kell megéljek, ki tudja.

2020. nov. 30. 02:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte nehez lenne, aztan majd beszeleszoknal. Igy megy ez szinte mindennel.
2020. nov. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fizikai munkából is van több fajta.

Kerti munka, gyári meló, épitőipar stb... Mindegyikhez hozzá kell szokni.

2020. nov. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most nem birod vagy fázol töle?
2020. nov. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Én is ilyen vagyok. Ülőmunka mellett 20 éve sportolok, de egyszerűen a fizikai munkát nem bírom. Ha csak egy napig is pakolásznom kell vagy a kertben szórakozni, egyszerűen leblokkolom magam fejben, tiltakozik mindne porcikám az ellen, hogy huzamosabb ideig csináljam. Álmos vagyok, elfárasztom magam tudattalanul is, hogy ne kelljen többet csinálni, rosszul vagyok és még másnap is csak vergődök.


Szerencsére eleget tanultam ahhoz, hogy hivatásszerűen csak a kisujjamat kelljen megmozdítani szinte. A többit, ha lehet, inkább kifizetem (nyírás, költöztetés, építkezés, stb)

2020. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Végezz Afrikában fizikai munkát ott nem fogsz fázni
2020. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4: na ja, hozzáteszem, hogy én is sportolok közben! Edzőterembe járok, nagy súlyokat emelek. Igazából azt is nehezen viselem, hogy hétköznapi ruhában az izzadt testemhez tapad a ruha.
2020. nov. 30. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Az edzőtermet nem szabad össze keverni egy fizikai munkával.

A kettő között igen is van különbség.

Nem egy vagy kettő haverom van akik hetente 3 vagy több alkalommal járnak edzőterembe súlyokat emelgetni, de ha kerti munkát kellene csinálniuk akkor nem bírnák végig csinálni. pl... fa rakás

Volt rá példa hogy át hívtam a haveromat hogy segítsen mert így gyorsabban végzünk és 30 perc után ki döglött.

2020. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!