Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól teszem hogy végleg elhagyo...

Jól teszem hogy végleg elhagyom az internet világát? Nem vicc!

Figyelt kérdés

Rájöttem arra, hogy vannak az életben olyan dolgok, amik többet érnek mint az ,,internet világa"


Gondolok itt a háziállataimra, vagy a családtagjaimra. Szeretnék több időt, és energiát szentelni rájuk. Amióta elvesztettem a kutyámat, azóta rájöttem arra hogy amig neten elpazaroltam azt az időt, a kutyámra fordíthattam volna.


Először is a facebookot törlöm, utána a többi oldalt.


23F



#internet #régimódi #Nem az én világom #Átlagos halandó ember vagyok
2020. nov. 30. 03:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező!



Jól teszed, példaértékű hogy felismerted hogy az életben vannak olyan dolgok, amik sokkal fontosabbak mint az internet. Én is töröltem magam tavaly facebookról.


Én is 23 éves vagyok és fiú

2020. nov. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
71%
Megértem a döntésed, de én szerintem ne töröld legalább az e-mail címed (amit bár nem írtál, de gondolom az se kapna kegyelmet), meg a Facebook-od. Ugyanis erre a két felületre bármikor szükséged lehet (munkahely, suli, régi ismerős megkeresése, adásvétel, stb.). Elég, ha csak szimplán nem használod őket. Mellesleg én se vagyok nagy netező fazon, de tudom, hogy szükségünk van időnként legalább erre a két felületre (a többi elhanyagolható). Nagyon ciki tud az lenni, amikor valaki nem tud téged elérni, mert nincs Facebook-od például, vagy nem tudsz semmit se rendelni e-mail cím nélkül. Szóval szimplán csak hagyd meg szerintem végszükségletre, ne csak magad miatt, hanem azért is, hogy könnyebben elérjenek az emberek.
2020. nov. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
33%
🚶‍♀️🏃‍♀️💃🧗‍♀️⛷️🚣‍♀️🚴‍♀️🙋‍♀️
2020. nov. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
70%

#2 A kérdező szavaiból azt vettem ki, hogy végleg elhagyja az internet világát. Vagyis az internetet soha nem akarja használni. Egyébként a kulcsszavakra is le lehet következtetni.



Bár minden fiatal ilyen helyzet felismerő képeséggel rendelkezne mint te. Bármint a családtag és a háziállatos mondatodra gondolok.


52F

2020. nov. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
64%

Le a kalappal példaértékű valóban. Internet nélkül is van ám élet!!


37N

2020. nov. 30. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
65%

5

Mikor talizunk?

Mutasd meg milyen az az élet?

2020. nov. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
69%
Hülyeség
2020. nov. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
67%

Baromság. De csináld csak... Vagy fél évig jó buli lesz aztán már zavaró lesz hogy elvágtad magad elől a fejlődés útját is, az információkat, a megoldásokat, a gyors, egyszerű életet. Ilyen hozzállással a munkaerő piacon se sok kereslet lesz rád, pedig pont a korona mutatta meg mekkora erő van az online vállalkozásokban. Nem példás, hanem agyament ötlet, de szerencsére nem az én gondom.


Ha elmész túrázni a kutyáddal, és összetalálkoztok egy vadkannal, az meg kilyukasztja szerencsétlen állatot, akkor majd cseszheted és járkálhatsz fel-alá, hogy vajon ki tudja merre van a legközelebbi állatkórház.

2020. nov. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
62%

Bizony, jó élet pl meg lehet nézni milyen életszínvonalon élnek egyesek a kis Borsodi zsákfalvakban, India fejletlenebb régióiban, Fekete Afrikában, Észak Koreában....

Haajjj az aztán az igazi szép élet, ez a mai elkorcsosult interneten nevelkedett fiatalság nem is tudja mi a jó!

2020. nov. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
76%

A facebookot megértem.

De a mostani "koronás" helyzetben hülyeség lenne elvágnod magad a külvilágtól.

Kerülhetsz olyan helyzetbe hogy élelmiszert neten tudsz rendelni (vagy bármi egyebet: cipőt,ruhát,elektronikai cuccot,drogériai terméket,tavasszal mi volt ugye).

Aztán ott a helyi bérlet,távolsági jegy.

Ott vannak a csekkek.

Receptjeid emailen is fel tudod íratni (legalábbis nálunk fel lehet).

Meg tudod nézni,milyen receptjeid vannak.

Ügyfélkapu: munkáltatód bejelent- e.

Netbank: utalni tudsz,és amúgy is nagyon jó dolog.

Szinte bármit el tudsz intézni a szobádból,szóval most butaság lenne.

2020. nov. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!