Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi Inez Hilda Papp sikerének...

Mi Inez Hilda Papp sikerének titka?

Figyelt kérdés

Aki nem tudja ki az, légyszi mellőzze a "az ki?" típusú kommenteket. Egy youtuber, szerintem normálisabb kategóriából.

De hogy van 23 évesen ennyi nagy cég mögötte? Meg olyan barátai mint Caramel stb.


Az apja nyomhatta attól hogy nincsenek jóban? Vagy magától sikerült neki?


2020. dec. 2. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Már az elején látszott hogy pénzes a családi háttere így aztán nem volt nehéz.
2020. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Biztosan gazdag, befolyásos a családja, pedig ő aztán tényleg idegesítő. Alapjában véve nincs bajom a youtuberekkel, van akiket én is követek/kedvelek. De amit ő csinál, az nem az igazi, ennél láttam sokkal jobb videósokat, akiknek alig volt pár ezer követőjük. Nem értem, mitől lesz valaki sikeres ilyen tartalommal, ennyi erővel bárki csinálhatna Youtube videókat, ha az övére ekkora kereslet van.
2020. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az apja amúgy Papp Ernő a Pál utcai fiúk exgitárosa, most a Magnetic stúdió vezetője. Gondolom sok olyannak be tudta mutatni régen akik nyomták.
2020. dec. 2. 19:47
 4/12 A kérdező kommentje:
De mostmár szerintem nincsenek jóban, a házukat is biztos az apja miatt vesztették el, de ha már régen segített neki, akkor már onnan végülis tudott maga is haladni.
2020. dec. 2. 19:48
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Úgy látom már a magyar neveket sem lehet leírni normális sorrendben.
2020. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Fogalmam sincs, van benne valami megfoghatatlan báj....

Múltkor fél órán át néztem, ahogy csípős Rament eszik sztoriban...majd megfogalmazódott bennem ugyanez a kérdés :D.

Ő olyan tipikus “legjob barátnő”, talán ezért szimpatikus sokaknak a személyisége. de hogy honnan ez a sok feliratkozó az érdektelen tartalmaira, azt magam sem értem. Színes kajákat, csípős kajákat zabálok 24 órán át c. Videók...hát nem tudom :D

2020. dec. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nem tudjátok, mi történt Inez és Szilágyi Szilvi között? Régen a csapból is az folyt, hogy így szeretlek, úgy szeretlek, örökké legjobbak, béefef, meg hasonlók, most meg kikövették egymást, és Inez többször célozgat érdekesen arra, hogy mekkora csalódásai voltak a 2020-as évben (főleg barátok terén). Tudja valaki, hogy mi történt?
2021. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Már nincs jóban Caramel-ékkel? De durva. Mindenhol ezzel flexelt pedig. Találkoztam vele egy bevásárlóközpontban is, elég furcsán viselkedett.
2021. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
61%

A sikere titka valószínűleg az, hogy Apuci nyomta Őt, és megadta a kezdő lökést MINDENHEZ.


Nekem Inez hatalmas csalódás. Egy éve kb. kitett egy story-t, hogy vett egy új szőnyeget. Kitett hozzá egy kérdésmatricát, hogy "ugye milyen jól néz ki?"

Én megkérdeztem, hogy hol vette, mert pont olyat kajtattam már egy éve (csak más színben), de arra nem volt képes, hogy egy szót válaszoljon.


Nagyon elszállt magától sajnos.

Nagyon elhiszi, hogy Ő valaki, csak mert feltol a youtube-ra néhány videót.


Azt már inkább meg sem említem, hogy mennyire gáz, hogy Jennieland-tól lopja a beszédstílust, mert azt hiszi, attól menő lesz. Egy kis másolat, aki kinevetteti magát nap mint nap.


Amikor először láttam egy videóját, rákérdeztem, hogy amerikai-e, vagy élt-e kint, mert annyira felvette már az akcentust. Magyarul is elfelejtett.


Nagyon gáz. Számomra elképesztően.

2021. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Az a sikere titka, hogy a fiatalokat célozta meg.

Nekik gyárt tartalmat.

A mindenféle kihívásos és ételes videó tetszenek a gyerekeknek.

Közvetlen a személyisége.

Ennyi.

Az hogy valakinek nem ír vissza, azt pedig nem bunkóságból tette szerintem, hanem szimplán több száz üzenetet kap naponta, és nem tud mindenkinek válaszolni.

2021. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!