Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tartják az állatkínzást...

Miért tartják az állatkínzást nagyobb véteknek, mint az emverkínzást? Vagy nem tartják annak, csak én hiszem azt?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem tartják annak.
2020. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor ezt rosszul hittem. 😅
2020. dec. 2. 22:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

emberkínzásért 15-életfogyti jár.

mondjuk csonkításért,élve nyúzásért stb.


míg állatkínzásért felfüggesztett,vagy max 1 év letöltendő.

szóval?

2020. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz emberkínzás alatt? Az emberek azért szoktak jobban felháborodna az állatkínzáson, mint az """emberkínzáson""", mert utóbbi legfeljebb egy verést, míg előbbi akár élve nyúzást, csonkítást, kocsi után való húzást jelent, amik fájdalmas halállal végződnek jellemzően és jellemzően gonoszság vagy borzalmas tudatlanság történnek meg. Ilyeneket nem igazán szoktak emberekkel csinálni. Ha megtörténne, akkor elhiheted, hogy nagyobb lenne a felháborodás, mint egy kutya esetén.
2020. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartják nagyobb véteknek.

Csak az állatkínzás gyakrabban fordul elő, többet beszélnek róla, mert az állatok nem tudnak kiállni magukért, biztos ezért hitted ezt.

2020. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, igen, látom. :)
2020. dec. 2. 22:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2020. dec. 2. 22:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Én összehasonlítom az állatkínzást az MMA-val: az állatkínzásban látnak, hallanak az emberek hangokat, szenvedést, náluknál kisebb, nem egyenrangú felet bántanak. Ez megérinti őket.

Ellenben ott van az MMA: pusztán emberi brutalitásról van benne szó, és az emberek élvezik, sok nőnek ugyanúgy áll a nemlétező f*a, amikor ilyet lát, mint egy férfinak, persze csak akkor, ha nem őt csépelik... Vagy ki tudja: lehet, hogy ezt is élvezné valaki.

Sokan úgy gondolja, hogy amíg nem engem bántanak, akkor legalább műkszik a természetes szelekció. Na de kinek van joga így eldönteni dolgokat?

2020. dec. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak te hiszed azt.
2020. dec. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!