Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hobbi ötletek csajok?

Hobbi ötletek csajok?

Figyelt kérdés

Néha nem tudom mivel lekötni magam, nem sokszor szoktam unatkozok de jó lenne valami amit jó kedvvel, szenvedéllyel csinalhatnék.

Próbáltam már pár dolgot de meguntam, vagy nem volt több pénzem bele fektetni.


Ti mit szoktatok csinálni ami leköt és jobb kedvetek lesz tőle?

Már nincs kedvem semmihez hozzá fogni mert vagy hideg van hozzá, vagy nincs kivel, vagy nincs rá pénzem, vagy időm :/ de érzem hogy valami kell mert így unom egy kicsit az életem és nagyon szürkék a hétköznapok



#hobbi #hétköznap #nőknek #Vírus idején
2020. dec. 3. 11:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és nincs most ugye nyitva semmi szinte. Most nem jöhet szóba a mozi, edző terem, játék terem... Adjatok ötletet :)
2020. dec. 3. 11:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
fotózás (nem kell kamera, eleg telefonnal is), zenehallgatás, olvasás, kézműveskedés (kollázsok, poszterek, festés, rajzolás, agyagozás, ékszerkészítés) DIY projektek, futás, jóga, otthoni edzés, filmnézés, sminkelés, hajszobrászat
2020. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam ezeket :D edzeni meg azért nem akarok mert 1reszt nem vagyok kitartó, nincs hozzá kedvem, másrészt melóba egezs nap állok és nem akarok már előtte vagy utána lefárasztani magam vele :'D


Még ötleteket pls :)

2020. dec. 3. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mostanában festeni szoktam, de ilyen számok alapján. Lehet dedósnak tűnik, de a végeredmény az nagyon profi. Egész jól ki tud kapcsolni. Gondolkodtam még a goblein készítésen is, az is hasonló elv, csak ott ki kell varrni az alapot és nem kell hozzá nagy tudás, kb 1-2 youtube videó után bárki megcsinálja. Jah meg játszani szoktam PS-en, van egy két nagyon időgyilkos játék, de az is ki tud kapcsolni, bár az első kettő hasznosabb, mert értéket teremtesz, aztán később akár ajándékba is adhatod valakinek valamilyen alkalomra. Igaz ezekhez is kell némi kitartás, az első nekem is nyögvenyelősen ment, de a végeredmény az nagyon jó lett, szóval mindig ebből merítek energiát, hogy befejezzem, amit elkezdtem.

Van aki hobbiból tik-tok videókat gyárt, pl a koreokat vagy az egyéb trendeket csinálja. Valahol az is kreatív hobby.


Jah meg én lovas vagyok, lovagolni szoktam járni, az a kikapcsolódás nonplus ultrája nekem :D

2020. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én olvasok, írok, sorozatot nézek, néha rajzolok, ja, meg MV-ket készítek a kedvenc zenéimből és sorozataimból. Azzal remekül el lehet ütni az időt :)
2020. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!