Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó ez így a lányoméknak?

Miért jó ez így a lányoméknak?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy egy hétig a lányoméknál kell vendégeskednem. Lányom 26 éves, a vőlegénye 28. Együtt élnek, egy kutyával.

Ez a második napja, hogy itt vagyok, de már kifutok a világból tőlük. Alapvetően a lakás tiszta, de egyszerűen undorító, hogy az a kutya nemhogy a kanapéra mehet fel, a hálóban alszik a lányomékkal, az ágyon... és nem kistest. Szép konyhájuk van, szép asztallal, mégis, mint tegnap tájékoztattak, legtöbbször tálcán szoktak enni, a kanapén, összebújva, közben filmeznek. Nem arra van a kanapé. Mosogatni is csak másnap mosogatnak el, pedig anno otthon egyből kellett mindent elmosni, ebben nőtt fel. Együtt mennek fürdeni. Vendég vagyok, ez olyan zavarbaejtő. Egyébként is, tudom, hogy a lányom már felnőtt, szexel, párja van, valamikor unokám is lesz, de azért nem akarom látni, ahogy bemennek aztán történik bent ami történik az ajtó mögött. A lányom párja mérföldekkel jobban tud főzni, mint a lányom, ezért ő szokott főzni, a lányom besegít. Normálisan a nő szokott főzni, nem a férfi.


Amikor elmondtam a véleményemet, a lányom párja nyugodt hangon közölte, hogy megvannak a saját szokásaik, és ez nekik így jó, és ne csináljak úgy, mintha előttem csinálnának gyereket. Lányom meg egyetértett vele, nem szólt rá, hogy ne beszéljen velem olyan hangon.


Nem értem, nekik ez így miért jó, kellemes?


2020. dec. 3. 18:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert valóban a saját életüket élik. Ezt tessék elfogadni.

Saját házukban nem fogják vissza fogni magukat, ők megszoktam valamit és az úgy van, ahogy.

Most önnek ezt el kell viselnie, ha pedig mindig beleszól, abból tuti csak a harag lesz. 🤷‍♀️

2020. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők így akarnak élni, te mit szólnál, ha vki beállítana hozzád és minden lépésedet kritizálná? Semmi kirívó nincs ebben az életvitelben, nincs igazad.
2020. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnak semmi rosszat, extrémet. Hagyd őket békén.
2020. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Ezek a dolgok teljesen normálisak, hétköznapiak. Rengetegen csinálják így. Egyáltalán nem indokolt ilyeneket szóvá tenned.


Nálunk hónapok óta nem eszünk az étkezőasztalnál mert most itt van a gép és folyamatosan kell mert mindenki online tanul/dolgozik. Mosogatnivaló marad másnapra nálunk is, ezzel sincs semmi gond. Sok helyen alszik háziállat az ágyon.

2020. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ki látna téged vendégül ha így viselkednél...
2020. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így élünk. Kicsit túlzásnak tartom mondjuk a közös fürdést vagy bármi hasonlót, ha vendég van nálunk, de a többibe senkinek semmi beleszólása. Pont ezt imádtam, mikor külön költöztem, hogy becsukhattam az ajtót magam mögött és ha úgy tartotta kedvem, a párommal hajnal 4-kor felkelhettem a konyhában kaját készíteni, közben szexelni, aztán meztelenül megenni az ágy tetején és minderre senkinek egy qrva szava nem lehetett. Na, ez az igazi szabadság.
2020. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Itt is lesz vagy 15 oldalnyi anyázás egy kitalált provokáció okán :D
2020. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kitalált?
2020. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kedves hetes, szerinted kitaláció. Szerintem meg nem. Mivel szerinted az, csak hagyd figyelmen kívül a kérdést. Nem anyá*ásért írtam ki a kérdést, hanem mert szeretném tudni, ez nekik miért jó.
2020. dec. 3. 18:45
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így élünk. Ugyanezeket csináljuk mi is. Hogy miért? Mert kényelmes, mert szabadnak vagyunk, mert ehhez van kedvünk. Nincs is jobb érzés annál, amikor a kanapén összekucorgunk egy jó film elé és ott esszük meg a vacsorát. Nincs is jobb annál, amikor szrok a háztartásra és élvezem az este további részét a párommal és csak másnap mosogatok el. Mi is be szoktunk menni fürdéskor, de nem szexelni, csak akkor szoktunk beszélgetni, ha a nap további része úgyis filmezéssel ment el.

A párom is szokott főzni, nem csak én. Szerinte én csinálom a legjobb leveseket a világon, ő meg hús sütésben jobb mint én. Így felosztjuk, én szoktam neki segíteni, mert szeretném megtanulni hogyan ne szaritsam ki a húst, vagy hogy ne legyen kőkemény..

Van kutyánk, ágyon alszik mellettünk, olyan mint a gyerekünk, hát még szép. Van saját helye is a lakásban, de nem zavarom le az ágyról. Nem piszkos kutya, szépen van tartva, tiszta állat.


Ez nálunk otthon nem így működött, konkrétan diktatúra volt otthon, folyton anyám dirigált, mindent márazonnal el kellett mosni, csak a nő legyen a konyhában, ez volt az élet. Mindig arról álmodoztam hogy ez az én lakásomban biztosan nem így lesz, utáltam otthon lenni..


Na, ezért. Semmi közöd hozzá amúgy, úgy élnek ahogy nekik jól esik. Te csak vendég vagy, ne feledd.

2020. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!