Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kopogtak/nyitottak már rátok...

Kopogtak/nyitottak már rátok nyilvános wc-n? Mi volt a reakciótok?

Figyelt kérdés

Konkrétan azért kérdezem mert ma megesett velem az, hogy mentem haza szüleimhez vonattal, bőrönddel voltam és elmentem wc-re, bőrönddel együtt. Ugye ez olyan flirt vonat amin jelzi pirossal hogy valaki bent van. Kb. 2 percre ra valaki ki akarta nyitni az ajtot majd kopogott. Nem szoltam semmit, majd rá két percre megint kopog, akkor már kiszóltam hogy foglalt. Ezek után újabb egy-két perccel hallom hogy panaszkodik ez az ember a kalauznak hogy bezárkózott egy szőke hajú lány és nem jön ki. A kalauz pedig miközben kérdezte hogy ki van bent már hallom hogy kb elkezdte volna kinyitni a zárat... Ekkor nyomatékosan kiszóltam hogy foglalt, vécézem, nemsoká kijövök. Megértették.


Annyira megalázó és kellemetlen volt hogy nem igaz. Pedig nem nekem kéne rosszul éreznem magam de mégis okozott bennem ez egyfajta diszkomfort érzést.


Veletek történt már hasonló?



2020. dec. 10. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Nincs benne a mav szabalyzataban,h szras elott ragassz ki egy bocsi cetlit....😂


Szorakozohelyeken tapasztaltam,h nem lehet bezarni belulrol. Gondolkodtam is,h felnyomom oket az antsz-nel ,h akkor nekik is legyen kellemetlen. Mert ugye a foldonlevo viz is meg a wc papir hianya meg a koszos wc is buntetest von maga utan egyenkent. Kotelezo meg a termeszetes es mesterseges szellozes biztositasa.


Tegyel panaszt emailben az esetro a mavnal.

2020. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Kiszólok, h.foglalt. Ha elsőre nem hallotta, akkor hangosabban.
2020. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem elég hangosan jeleztem hogy foglalt.
2020. dec. 10. 20:08
 4/13 A kérdező kommentje:

1-es


Egyébként gondolkodom hogy lehet élnék panasszal, mi irjak a levélbe szerinted?

2020. dec. 11. 13:05
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
az illető szemébe néztem és folytattam a maszturbálást
2020. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Velem az történt, hogy az utcán mentem be este buli előtt egy pénzzel működő WC-be, sosem voltam még ilyenben, pontosan nem tudtam, hogy hogy működik. Pár éve volt. Lényeg, hogy pont kijött valaki, én be. Fura volt, hogy sötét van, nem találtam kapcsolót, telefonnal világítottam. Aztán egyszercsak nyílt az ajtó.. Gondolhatjátok.. Ott álltam lehuzott nadrággal, nő vagyok, elég gáz volt:D nem emlékszem már pontosan, de valamit elcsesztem, túl hamar mentem be, nem érzékelte, hogy bement valaki.. Valami ilyesmi történt, vicces volt és gáz egyben.
2020. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Tipikus magyar IQ...

Nem képes értelmezni, hogy foglalt, nem látja hogy piros a kilincs felett, mert zárva van, nem tud kopogni. Csak csörtet előre, mint a csürhe és feltépi az ajtót. Esküszöm, az összes agyatlan, vak és süket barmot ide dobták le.

2020. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

Szerencsére a legtöbbször, amikor kiszólok elsőre, hogy foglalt, általában megértik, és normális az emberek többsége.

Persze voltak idióták is. Volt, aki rángatni kezdte, fújtatott, "siessé má, me' nagyon kell" (miért, basszus, nekem nem, és csak szórakozásból vagyok a wc-n?)... meg azokat is bírom, akik nem tudják felfogni, hogy nem 2 perc egy női wc-n elvégezni a dolgunkat (el nem tudom képzelni, milyen lehet a higiéniája annak, aki ennyi idő alatt megvan azzal együtt, hogy bemegy és kijön), még a kisdolgot sem, meg hogy van, akinek pl. több idő kell a nagydologhoz, mint másnak.

2020. dec. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Én anno talán egy plázában voltam és nem lehetett bezárni az ajtót. Próbáltam féloldalasan megoldani a dolgot h fél kézzel fogtam az ajtót és még a táskám pántját is alul a kis résen kiraktam, h lássák, hogy van bennt valaki erre sztem 2 perc múlva nagy lendületesen vki tárja ki az ajtót.... Még jó, hogy fogtam az ajtót valamennyire!
2020. dec. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
Én másra nyitottam véletlen kétszer az ajtót mert elfelejtettem kopogni😅
2020. dec. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!