Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legnagyobb...

Szerintetek mi a legnagyobb negatívum Magyarországban, a magyar emberekben?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Most így hirtelen azt mondanám, hogy nálunk elfogadottabb a pedofília, mint tőlünk nyugatabbra. Ott már azért is meghurcolnak valakit, ha pl. 21 évesen egy 17 évessel van párkapcsolatban, nálunk meg normálisnak tartják, ha egy általános iskolás kislánynak 20 éves pasija van...Amikor ezzel kapcsolatos kérdéseknél pl. kifejtem a véleményem, hogy szerintem milyen beteges dolog, még engem támadnak a legtöbben, meg tucatszámra jönnek az "én 13 évesen ismertem meg az akkor 30 éves pasimat és összeházasodtunk és azóta is boldogok vagyunk, szóval ne pofázzál!!!!" kamu sztorik.
2020. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Gerinctelenség/birkaság/az összefogás hiánya. Az egész világ tele van tüntetésekkel romaniatol kezdve franciaországon át amerikáig, mert az emberek igazságosabb világban akarnak élni, nalunk meg a többség fejében nem hogy nem opció fellázadni a minket megalázó rendszer ellen, de még el is ítéljük azokat, akik tüntetnek.


Gyűlölöm azt a magyar mentalitást, hogy a rossz rendszert márpedig meg kell szokni, aki pedig nem szokja meg az gyenge. Itt mindenki csak lefelé képes rúgni. Azért van ebben az országban szar élet szerintük mert a hajléktalant el kell látni, a melyszegenysegben élő cigány néha lop, és a munkanélkülinek/munakképtelennek kell a segély. Még véletlenül se találnák meg az igazi ellenséget.

2020. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

A változástól és a fejlődéstől való félelem.

Ez határoz meg sok mindent, a politikai helyzettől kezdve a gazdaságiig.


Lehet persze a politikusokra kenni mindent, de ők már a társadalom termékei (és választottjai).

2020. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Irigység, rosszindulatúság, gondolkodni nem akarás. Mindent feltétel nélkül elhisznek a legtöbben.
2020. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Teljes mértékben egyetértek a válaszolókkal, de nem értem azt, hogy akkor miért ilyenek ők is? Mert én sajnos kivétellel nem találkoztam, sőt! Mindig egyedül vagyok a véleményemmel.
2020. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy azt hiszik másol minden jobb, főleg akik nem is jártak sok helyen a világban.

Túl sokat foglalkoznak a politikával.

2020. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Hogy hasonlok a kisebbséghez.
2020. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Ők a tökik, de mindenki más h*e a világban a gondolataik szerint.
2020. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Szervilis nép vagyunk, imádjuk, ha elnyomnak minket, és bármilyen jelentéktelen apróság miatt képesek vagyunk egymás torkának ugrani. Meg persze ok nélkül is. Gyűlölünk mindenkit és egymást; soha nem voltunk képesek összefogni és kiállni magunkért, csak várjuk, hogy valaki majd megsegít minket, talán csak kétmillió év múlva, és nem számít, mi minden történik velünk addig.
2020. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A "Dögöljön meg a szomszéd tehene is"-mentalitás. Ítélkezés: nem is lát bele a helyzetbe, de már a lehető legrosszabbat feltételezi a másikról.
2020. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!