Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A megygőzéshez, tényleg...

A megygőzéshez, tényleg pofátlannak kell lenni?

Figyelt kérdés

A hugomtól vettem, ezt aki elég pofátlan, nagyképű és csak kihasználja az embert.


Én illedelmesen megkérdezem apámat, hogy nem e tudna adni vmennyi pénzt, de úgy én nem kapok hol ott állítólag levan nyűgőzve a viselkedésemtől.


A hugom lehordja az apám, ha már nem kap, mert hogy nincs 1000 ft ja sem, vagy éppen kajára kell.


Tegnap elakart menni vásárolgatni minden féle kis kacatohgat és arra kapott. Én a suliba kértem cuccokra és nem kaptam. Többszőr is csak ezekre kérek, alig tudom összeszedni rá, már elmentem dolgozni...



De a lényeg, hogy részben olyan szakmára készülők ahol jól kell eladni magunkat, de nem tudom mi kéne hozzá!?


2020. dec. 13. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Én illedelmesen megkérdezem apámat, hogy nem e tudna adni vmennyi pénzt


A kérek szépennel próbálkoztatok már?

2020. dec. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha hazugságokkal és manipulálással győzöl meg valakit, ahhoz kell pofátlannak lenni.

Ha igaz észérvekkel próbálod meggyőzni, akkor azzal semmi baj nincs, de lássuk be, az a sokkal nehezebb.

2020. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
100%
Magabiztosság, jó beszélőke, jó fogalmazás. Semmi bizonytalanság ne hallatszódjon a hangodon. Ha látnak is, akkor testbeszédre figyelni hogy magabiztosságot sugározzon. Mikor ügyfélszolgálatban dolgoztam, sokszor kellett pofátlannak lenni amire nem vagyok büszke de kellett a pénz. El kell hitetni a másik féllel, hogy jobb, sikeresebb élete lesz ha a te szolgáltatásodat választja. Te illedelmesen kértél, adtál lehetőséget nemet mondani, tesód meg lehet hogy sokszor azért kap hogy hagyja békén apádat. Vagy egyszerűen ő a kedvenc, ezt te látod, te élsz vele.
2020. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam salesként is, és amit a tesód csinál apáddal az nagyon a farok csóválja a kutyát esete. Van salesben is olyan eset, amikor annyira rád van utalva az ügyfél, hogy a pofátlanság is célravezető, de normális helyzetben ez két cég közötti együttműködésben nem működik mert ha nagyon kihúzod a gyufát nem szerzőnek veled vagy szerződést bontanak. A tesód se lett jól megnevelve, mert amikor pofátlan volt a szüleiddel nem kellett volna engedni neki, de később ezzel a stílussal is meg lehet majd a saját baja az életben.
2020. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem kedvenc, de azt jól át látod, hogy azért kap, mert nem hadja nemet mondani. Apám mindent megtesz amit tud, értem is tenne, csak nem merek semmi kérni,mert már így elégé kivan használva. Nekem is adna, ha van, de hagyok neki időd h legyen. Csak vhogy rám elég ritkán jut. Khm nyár óta minden héten kértem 2ezret. Azóta sincs belőle semmi.

Olyan meg nincs h ő a kedvenc. Volt időszak mikor terrrban tartotta a családott🙄

2020. dec. 13. 16:13
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem szószerint terrorba,de félni lehetett tőle
2020. dec. 13. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre csak annyit mondok, hogyha kikerül a tesód a való életbe és a környezetének nem kell tolerálni ezt a viselkedést, mert nincsenek rá utalva, hogy egy családban élnek akkor ezt a viselkedés jól meg fogja szívni, mert simán csak szakítanak vele vagy kirúgták majd ha így akár érvényesülni. Amúgy csak mondom, hogy az egy racionális érvelés, hogy a tesódnak mindent szabad rajtad meg megy a spórolás, hogy megérted, ha nincs pénzetek valamire, de akkor ne ilyen aránytalanul menjen a büdzsé szétosztása... Te is azért állj ki magadért.
2020. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!