Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én hallom őket a szagelsz...

Csak én hallom őket a szagelszívón keresztül?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag egy egész famíliát hallani a fürdőben a szagelszívón keresztül, legutóbb éppen verte a pasi az asszonyát, de általában csak minden szavukat hallani. Gondolom ehhez hangosabban kell az átlagnál beszélni, egyébként nem panel, hanem újépítésű társasház. Legutóbb belekiabáltam egész hangosan, hogy pihenni szeretnénk és kicsit halkabban legyenek, de minden ment ugyanúgy tovább. Lehet ők nem hallanak, csak én őket?
2020. dec. 15. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
...és ezt ugye komolyan is kérdezted? :D
2020. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A fürdőszobában én is elég jól hallom a felső szomszédot, még a sima beszélgetést is, mondjuk ez panel.
2020. dec. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Eeegen, panelekben és társasházakban ez állandó probléma. Egyszer volt olyan, hogy hajnali 2-kor a korombeli, felettem lakó fiatalok úgy döntöttek, hogy csesznek másokra, elkezdtek hangoskodni. Én meg operaénekesi képzettséggel (jó erős bariton) elkezdtem Hair-t énekelni, egyből el is hallgattak... :D
2020. dec. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egyedi probléma. Én a wc-ben és a fürdőben mindig azt hallgathattam, hogy a felettünk lakó lány hánytatja magát. Ez ilyen :/
2020. dec. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ez tipikus. Előző albérletemben velem is ez volt, kedvenc elfoglaltságom volt wc-n ülés közben hallgatni, ahogy szomszédék ordibálnak egymással meg csapkodják az ajtót.
2020. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb társasházban a strang (ahol a központi vezetékek, csövek futnak)általában a fürdő és a WC "mögött" van, és elég jó hangvezető.


És ezeket nem is szokták olyan vastag burkolattal ellátni/lezárni, mert olykor hozzáférhetővé kell tenni.

Szóval gondold el, hogy feletted lakótól, amikor éppen szarik, csak kb. 2 méter és két OSB lap válazt el.

2020. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk kémény van illetve sima, nem ventilátoros szellőző.

Annyira hallani az oldalsó szomszédot, mintha ablak lenne rá nyitva.

2020. dec. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a kéménybélelés óta a galambokat hallani felerősített hanggal, első alkalommal kb összecsináltam magam, hogy hogy jött be egy galamb😂


Az előző mellettem lakó meg valamilyen komolyabb depresszióban szenvedett minimum, mert hónapokig folyamatosan Christina Aguilera Hurtöt hallgatott és egész nap bőgött, de úgy, hogy túlsírta a zenét. Kvázi az életem aláfestő zenéje volt egy felnőtt nő hisztérikus sírás vagy fél évig és én nem is panelban lakom.

2020. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hu, de jó sztorik érkeztek a kérdésemre.:D
2020. dec. 15. 11:26
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

az elso emeleten lakom, a furdom paraelszivoja a gangra es a belso udvarra nez. az otodiken lako rendszeresen kirakja a gyereket babakocsistol bombolni a folyosora, amit igy a wcn ulve en is hallok.

a legkondi ugyan a masik iranyba nez a nappalibol, de szerintem azon keresztul is szurodnek be zajok, neha tisztan hallom hogy valakinek csorog a telefonja valamelyik ablakbol

2020. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!