Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most így lezsidóztam az...

Most így lezsidóztam az ismerősöm?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy informatikus ismerősömmel és beszélgettünk 10 mondatot majd elköszöntünk én meg mondta, hogy " Boldog karácsonyt - már ha tartod- és boldog új évet, " erre azt mondta, hogy " hogyne, tartom, neked is" azt mondja Apa ,hogy ezzel burkoltan lezsidóztam és illetlenség volt.


Nagyon sok ilyen SJW oldalt meg videót nézek és lassan ami kultúra azt elfelejtem meg gúnyolom, le kellene állni tudom, de...


2020. dec. 16. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem apád többet lát bele ebbe, mint ami. Valószínűleg az ismerősödnek semmi ilyen nem fordult meg a fejében, és nem is agyal ezen, elfelejtette.
2020. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Apukád hülyeséget szólt vala. Te csak polkorrekt voltál, ami indokolatlan, mert Magyarországon a legtöbb ember megünnepli a karácsonyt. Ha nem, akkor sem bántó a jókívánság.
2020. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A Jehovák sem tartanak karácsonyt, és tuti még millióféle vallás nem tart.

Honnan tudná bárki hogy neked a zsidók jártak a fejedben, vagy a jehovák, vagy csak úgy általánosságban mondtad, mivel tisztában vagy vele hogy nem mindenki tartja?

Van olyan ismerősöm aki nem zsidó, nem vallásos, de nem tartja, egyszerűen azért mert gyűlöli. Lehet hogy titokban ő a Grincs, ki tudja? 😄

2020. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Boldog karácsonyt - már ha tartod- és boldog új évet, ""

Ez miért lenne lezsidózás?

2020. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyébként én sem tartanám, csak muszáj, ha egyedül élnék rendelnék pizzát meg gyrost aztán azt a 2 és fél napot kihúznám vele. :D Nem is értek meg nem is érdekel a vallás nagyjából tudom, hogy mikor van Ramadan, Hanuka ( az most van péntekig ) meg Ortodox karácsony Jehovák nem sok vizet zavartak, mondták csatlakozzak, mondtam ,hogy az ősemberek milyen vallásuak voltak , kicsit ideges lett a csávesz. :D
2020. dec. 16. 17:32
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Apukád nem antiszemita picit? :)
2020. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nagyon belemagyarázás.
2020. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha lezsidóztad is -miért baj? Tán sértés apád szerint zsidónak lenni?
2020. dec. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Edes ocsem. Ez neked burkolt?
2020. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

- boldog karácsonyt, már, ha tartod :)

- hogyne tartom :))

2020. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!