Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mièrt utaznék folyamatosan??

Mièrt utaznék folyamatosan??

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és annyira utaznék mindenhova, annyi sok szép hely van a Földön, egy élet kevés rá,hogy bejárjam.

De mindig emiatt vagyok szomorú,hogy pl.: látom mások hol élnek, milyen szép helyeken.

Igazából már elég sok helyet bejártam köztük az USA-t is, de a jóból soha nem elég :D

Simán elmennék a hegyekbe kint aludnék stb.. és tényleg annyit szomorkodom ezek miatt,hogy nincs rá pénzem(egyetemista vagyok). Pedig ahh annyi helyre mennék mindent bejárnék szó szerint.

Mindenki így van ezzel ennyi idősen? Nem értem másoknak honnan van ennyi pénze utazgatásra :/



2020. dec. 21. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Hasonlóan érzek. Én is sok helyre mennék szívesen, de jelenleg még nem tehetem meg. Idővel úgyis bepótolom majd.


Van aki az anyagi jóléte miatt engedheti meg, van aki erre gyűjtöget. Van aki elmegy különböző helyekre dolgozni (hajókra, különböző országokba 1-1 évre), hogy bejárja a világot. Ilyen például a 'Beférek a bőröndbe?' youtube csatorna is. Érdemes ránézni.

2020. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!