Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tetszik nektek a Rea női név?

Tetszik nektek a Rea női név?

Figyelt kérdés
Rövid történetem főhősének neve lenne, nem a gyerekemnek lesz, nyugi... :D A másik opció a Róz, amit persze mindenki gúnyol, mert hogy olyan mint a Dzsordzs vagy Britni, de ha lehet, jóindulattal álljatok a kérdéshez, kedvesen fejtsétek ki az okot, ha nem tetszik. :) (Ha úgy könnyebb, a Róza becézéseként tekintsetek rá, ne Rose átiratként, hisz nem annak szánom).

2020. dec. 21. 16:37
A kérdező szavazást indított:
A Rea és Róz név is tetszik.
Egyik sem tetszik.
Csak a Rea tetszik.
Csak a Róz tetszik.
38 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Csak akkor, ha a férje meg Kevin.
2020. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valami már legyen,pl. Roxán,Róz vagy Róza
2020. dec. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Becenévnek oké. Fontos, hogy három betűs legyen?
2020. dec. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem a három betűsség a lényeg, egyszerűen ezek a nevek illenének az elképzelt karakterhez, plusz nekem tetszenek. Ugyanakkor tudom, hogy sok ember személyes sértésnek veszi a ritka neveket, szóval ki tudja, mi lesz a dologból... :)
2020. dec. 21. 16:53
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Azért van különbség a ritka nevek meg a divatból kreált McDonalds nevek között. Kanalas Nintendó tudna mesélni...
2020. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem veszem sértésnek,szerintem csak hülyén hangzanak.

Amúgy hiába mondod,hogy nem a ,,Rose" átírása,az olvasók annak fogják hinni.

2020. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Amúgy hiába mondod,hogy nem a ,,Rose" átírása,az olvasók annak fogják hinni."


Történetesen a Rea az Andrea egyik formája, de épp ezért nem igazából érdemli meg, hogy külön név legyen, hiszen már eleve létezik becenévként. Most akkor legyen az Erzsi is külön név az Erzsébet mellett?

2020. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A Róz iránti ellenérzéseket megértem, ugyanakkor a Rea teljesen önálló, elfogadott és használt név, nem csak Kanalas Nintendó felmeői között. :D Görög eredetű szó, az olimpiai főistenek anya volt, szerintem ugyanaz a kategória, mint a Dénes vagy a Lázár.
2020. dec. 21. 17:04
 9/12 A kérdező kommentje:

*olimposzi

ne kövezzetek meg

2020. dec. 21. 17:05
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Kutyás csoportban, amiben benne vagyok, több Rea nevű kutya van. Nekem ez kutya név.
2020. dec. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!