Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Orbán Olivér vagy Kempf Zozó...

Orbán Olivér vagy Kempf Zozó a helyesebb?

Figyelt kérdés
2020. dec. 21. 17:00
A kérdező szavazást indított:
Orbán Olivér
Kempf Zozó
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Lakatos Nintendó veri mindkettőt. Szó szerint.
2020. dec. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Mindkettő csövesbánat
2020. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Kempf Zozo már annyira unalmas. Meglàtom a nevét és ideges leszek.
2020. dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Amúgy kajakra vannak akik ilyen nyomikkal foglalkoznak ? Mert ha az ember egy ronaldoval di caprióval foglalkozik még megértem mert milliárdos világsztárok akik le tettek valamit az asztalra plusz sikeresek a munkájukban , de hogy valaki az ilyen nulla média által generált kamu sztárokkal foglalkozzon vicc
2020. dec. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Mindkettő világbajnok és igenis sikeresek abba amit csinálnak! :)

Te is gondolom milliárdos világsztár vagy, ugye? :)

2020. dec. 22. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező tudod van az a mondás hogy vakok között félszemü is király remélem érted , és nem nem vagyok milliárdos , de ilyen vicc celeb se és nem is akarok , és én mindig is kiröhögtem és lenéztem az ilyen kis magyar "celebeket " akik a világhírű

hollywood sztároknak hiszik magukat, ezek csak itthon tudják játszani már amennyire tudják az agyukat , kint külföldön ezek ugyanolyan átlagemberek mint más

2020. dec. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!