Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj velem?

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Nem rég lett vége egy kapcsolatomnak. Házasság elött álltunk, menyasszonyom volt. De esküvő elött pár héttel meggondolta magát. Igencsak padlóra kerültem és nem találom önmagam. Igyekszem eljátszani hogy már jól vagyok de nem igazán megy. Korábbi kapcsolataim is furán végződtek.Mindig elég csinos barátnőim voltak, a társaságom irigyelte és általában nem én kezdeményeztem a lányoknál. Az első időszak felhők felett, odáig van a lány, minden percet velem akar tölteni, aztán eltelik pár hónap és lapát. Én arra gyanakszom hogy unalmas vagyok. Nem vagyok nagy dumás, vagy túl szórakoztató. Önbizalmam sem az egekig ér. Próbáltam megkérdezni ezeket a lányokat hogy mondják el hogy mi a baj velem.Hogy a jövőben tudjak változtatni de általában.... semmi baj nincs veled, vagy totál mondva csinált,alaptalan dolgot mondanak szakítási oknak.Vagy volt olyan ok hogy túl kedves vagyok. De hogy tudok ezen változtatni? Sportolok, nem vagyok egy Dwayne Johnson de látszik hogy foglalkozom magammal. Azt mondják nagyon jóképű vagyok bár sosem hittem el.

Mindig igyekszem totál új dolgokat kipróbálni. Szerintem a személyiségemben van valami defekt. De nem jövök rá micsoda. Vagy miért nem laza a komunikációm. Ha nagyon összekapom magam, elég jól dumálok, meg tudom fűzni az embereket, élvezik a társaságom. De ez csak rövid időre megy. Nem belülröl jön, csak szeretnék olyan ember lenni vagy nem tudom. Mi lehet a megoldás? Hogy tudnám összekapni magam?



2020. dec. 21. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

az elég szerencsétlen hogy pont az esküvő előtt hagyott ott...

én egy sorstársad vagyok. ha valaki szerelmes belém nagyon intenzíven és nagyon rövid ideig. amire én tippelek, csak azt hitte hogy szeret de sosem szeretett csak szexinek talált vonzónak stb. mivel felszínes volt irántad benned se bízott meg így...szerintem nem tudta veled elképzelni a jövőjét. viszont elképzelhető hogy a lánynak magával vannak problémái... emiatt lök el mindenkit. én is például nem tudok belefogni komoly kapcsolatba amíg nem lesznek személyes sikereim és nem érem el azt amit évek óta szeretnék elérni. vagyis azokat ^^

2020. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sajnálom a te helyzeted is. Csak fura ez, miért nem tudott igazán megszeretni? Miért maradt csak felszínes vonzalom?
2020. dec. 21. 18:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Részvétem bro a menyasszonyod miatt! :(

Hasonló gond van velem is. Nem vagyok hú de jóképű, de azért csúnya sem. Elején én is látom mindig, hogy fuuh oda van értem. Aztán pár hónap alatt lecseng mindig és kidobnak.

Barátaim azt mondják túl kedves vagyok meg, hogy kicsi az önbizalmam. Emellett meg azt, hogy eddig pont a rossz emberekbe futottam bele.

Az önbizalmamon dolgozok, de flegmán senkihez sem tudok meg nem is akarok hozzáállni.

Növeld az önbizalmad szerintem, viszont maradj önmagad. Lesz majd olyan aki önmagadért fog szeretni.

Vagy legalábbis én bízok ebbe az én esetemben és kívánom neked is!

2020. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
27%
A totoal jokepuek nem jonnek gyakorira!! Kamu kamu!
2020. dec. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam magamra hogy az vagyok, mások mondják. De sosem foglalkoztam vele. Még ha így van sem érek vele sokat
2020. dec. 21. 19:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Én sejtem mi a baj. Az hogy nem adod az igazi énedet. Szimpatikus, humoros szeretnél lenni de az nem te vagy, akit "játszol". Szóval legyél önmagad és ne akarj annyira túl kedves, vicces lenni.

Remélem ezt építő kritikának veszed.

2020. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintetek az önmagukban folyton kételkedő negativizmussal teli emberek is legyenek önmaguk, utolsó?
2020. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen! De fontos, hogy fejlesszék a személyiségüket. Meg kell változni a szemléletüknek, hogy valóban önmaguk lehessenek és jól is érezzék magukat a bőrükbe.


Ezt most 2 mondatban leírtam de ez nem ilyen egyszerű. Ez egy hosszú folyamat..

2020. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha esetleg van gyakorlati tipp szîvesen veszem nem sértődök meg. A fejlődéshez pofon kell. És én nem akarok leragadni.
2020. dec. 22. 16:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogy tudnád osszekapni magad? Szerintem éld meg a szomorúságod, ugyanolyan érzés, mint a boldogság. Néha hasznosabb. A gyasznak vannak szakaszai, ha elnyomod magadban és tul akarsz lenni rajta, az nem vezet jóra.

Lehet gyerek, de pl az Inside out pont erről szól, és nem kispályás pszichológusok tették össze ezt a filmet.

2021. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!