Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet cuki hangom?

Hogyan lehet cuki hangom?

Figyelt kérdés
Mitől lehet aranyosabb hangom? Lehetséges ez egyáltalán? Szeretnék aranyos hangot és nem tudom, hogy kéne csinálnom
2020. dec. 21. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A hang adottság, nem tudod megváltoztatni. De fejleszteni tudod, megtanulhatsz énekelni, az lehet cuki.
2020. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Mi a bajod a mostani hangoddal? Az "aranyos" hang általában eröltetett , inkább fogadd el a mostani hangodat úgy ahogy van.
2020. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehet megváltoztatni, az egyes is hülye. Az énekléshez is kell egy alap hang. Akinek szar az csak vinyikol.
2020. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nezd. Nekem nagyon cuki hangom van, ugyanolyan kilenceves korom ota otven evesen. Soha egyetlen percig nem szerettem volna cuki hangot, de nekem meg csak ez van. Ha neked szerinted nem cuki, akkor engedd el.
2021. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress a YouTube-on "girl with cute voice" és hasonló kifejezésekre; próbáld utánozni őket és általános jellemzőkre felfigyelni (pl. magasabb hagszín, félénken, csöndesen, röviden beszél, stb.)
2021. márc. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!