Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaha vége lesz annak hogy...

Valaha vége lesz annak hogy gyűlölik a cigányokat?

Figyelt kérdés
2020. dec. 21. 21:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Normális vagy? Mi költözzünk el a paraziták miatt amikor mi belőlünk élnek? Te bedrogoztál, vagy beverted a fejed. Ő nekik kéne vagy elhúzni, vagy normálisan viselkedni és nem mások adójából (segélykékből) élni, nem késelni, bűnözni, ölni. Ja egyébként halkan elárulom, ha a magyar már nem lenne ebben az országban csak a cigány, éhenhalnának mert nem lenne aki segélyeket ad és akiken lehet piócáskodni. Amíg én minden nap elmegyek kidolgozni a belem, addig ezek élnek segélyeken. Én is ellénnék segélyeken, jó lenne ha nem kéne dolgozni és lenne mindenre időm.
2020. dec. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%
Na figyelj kerdezokem! Amíg nem tudnak kulturáltan már fényes nappal viselkedni, járó kelokbe indokolatlanul bele kötni, roszab esetben neki menni addig itt senki ne várjon csodát! Ugyolom őket mint az állat! Amit le írtam velem történt a napokban!!! És sajnos napi szinten látok hasonlót! Jajjj szegény kisebbség, mennek vesznek fel mellesleg minden segélyt, dolgozni luxus, de nagy x5 bmw a segguk alatt. Na akkor miről is beszélünk? És ők tartanak be a magyarnak? Lassan a magyar lesz a kisebbség nem ők!
2021. febr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Ohh, értelek én titeket, egyébként én is az vagyok, meg azt szeretném kérdezni, ha mondjuk beszélgetnénk egyet, akkor is utálnátok? Mert teljesen normalis vagyok. Szóval akkor is utálnál a származásom miatt? (Ez szól mindenkinek)
2021. febr. 9. 13:56
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

13: senkit nem utálnak - miért próbálod ezt a saját prekoncepciódat ráerőltetni... szalmabábot püfölve.


Legfeljebb kerüljük a füstösöket - mert van rá bőven negatív előtapasztalat. Ez nem egyenlő az utálattal.

2021. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
14# nem? Akkor olvasd el a 12. Hozzászólást
2021. febr. 9. 14:19
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Tán szeretni kéne azokat a cigányokat...?????


Nem az összesről beszélt, hanem az antiszociálisokról!

2021. febr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Ohh, akkor elnézést, csak ott nem ezt nem írtad, így már értem, az ilyen embereket en sem szeretem, ha cigany ha magyar
2021. febr. 9. 14:47
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Most mond, hogy nincs benne igazság amit, írtak az előző hozzászólásokban. Ki szeretne ilyen embereket lehet az illető akár lila is nem számít. Téged nem ismerlek, de a sokszorosan több negatív tapasztalat alapján, ha te cigányként oda mennél valakihez, akkor az illető első gondolata valószínűleg nem lenne ép kedvező. De a kommentjeid alapján normálisnak tűnsz. Szóval nem hiszem, hogy bárkinek gondja lenne veled ha már beszédbe elegyedtetek. Egyébként, ha a normálisabb cigányok állnának ki a többi cigány ellen, hogy fejezzék be a "cigánykodást" úgymond, akkor, lehet hamarabb vége lenne.


10-es hozzászóló meg remélem már nincs ebben a fasiszta országban.

2021. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Szerintem vége lesz, amikor több cigányok lesznek mint magyarok mert akkor fognak keveredni a cigányok a magyarokkal ami már el kezdődött.
2021. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19: idáig nem fog eljutni a dolog - mert már kb. 25-30%-nál bedől az ország....
2021. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!