Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tb fogdoki vagy magánfogorvos?

Tb fogdoki vagy magánfogorvos?

Figyelt kérdés

Jelenleg ki tudnám fizetni a magánfogorvost de egyben az összes megtakarításomat elvinné kb.

4-5 fogamon van mit tömni-fúrni és egyet gyökérkezelni is kellene.

Mit gondoltok, merjek tb fogorvoshoz menni vagy igazak a mendemondák hogy a legalja? Még sosem voltam tb dokinál, igaz fogorvosnál sem voltam kb 7 éve


2020. dec. 22. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

hát én magánt ajánlok

ebben az országban nem szabad sztk-ba menni, megaláznak, bunkók, egy életre elveszik a kedvedet még az élettől is

a magánorvos se különb, csak a pénzért cserébe az legalább hajlandó normálisan viselkedni veled

szóval ja, drága

de hát valamit valamiért

2020. dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen változó. Én voltam már nagyon jó, lelkiismeretes tb alapú fogorvosnál, de semmi garancia nincs arra, hogy te is ilyenhez kerülsz. A helyedben inkább rászánnám a pénzt, mert ha az ember szájában szúrnak el valamit, az nagyon rossz élmény tud lenni (és utána még drágábban hozzák helyre máshol).
2020. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
En nem zarnam ki az allami fogdokit akkor, ha tenyleg jo a hire. Probalj kerdezoskodni, velemenyeket olvasni rola, hatha. Nalunk egy igazi hentes van, soha a budos eletben nem megyek hozza tobbet, igy en maganba jarok.
2020. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
A tömés az egy egyszerű műfaj, azt rá lehet bízni az sztk-sra. A gyökérkezeléssel viszont mindenképp magánorvoshoz mennék, itt már komolyabb jelentősége van nemcsak az orvosnak, de a felszerelésnek is, ami állami rendelőkben tipikusan hiányos, vagy lassan selejtes állapotú.
2020. dec. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha az összes megtakarításod kb. 5 tömés meg egy gyökérkezelés összege, akkor a tb-s fogorvost keresném fel.
2020. dec. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Magán!! Tb-s csak vészhelyzetben.
2020. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

4-es, igen, a tomes egyszeru dolog lenne, elvileg, kiveve akkor, ha nem. Fogfajdalom miatt mentem sztk-s orvoshoz, aki megallapitotta egy tok masik fogamrol, hogy gyokerkezelni kene, amiatt faj a masik oldalon a masik fogam (?). En ott felalltam, mondom szo se lehet rola, viszlat. Elmentem masik orvoshoz, aki a fajo fogamat betomte, mert lyukas volt, es az allitolag gyokerkezelesre szorulo fogamnal meg nem csinalt semmit, mivel egeszseges volt, leszedte pluszban a fogkovet, es kesz is voltunk. En nem tudom, mit nezett el ennyire az orvos, vagy megis mi baja volt, de ha nem velem tortent volna, el se hittem volna, hogy ilyen letezik :D

Ezzel most nem akarom lebeszelni a kerdezot, csak az a fontos, hogy mindenkeppen kerdezoskodj az allami fogorvosrol, es ha jo, akkor siman mehetsz hozza,nem lesz baj.

2020. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
TB-s nem jó. Azok nagy része minden fogat ki akar húzni. Nem fogja neked tömni kitalálja ezt ki kell húzni. Saját tapasztalat.
2020. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Egyszerűen nem tudsz most hagyományos rendelésre menni, mert ha holnap eltűnne a járvány és minden korlátozás, akkor is sok évnyi várólista gyűlt már össze az elmúlt egy év alatt. És ez sajnos így lesz akkor is, ha tényleg vége lesz.
2020. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem ezen múlik, fogorvosa válogatja. Én már évek óta ugyanahhoz a fogorvoshoz járok magánrendelésre, mert abszolút meg vagyok vele elégedve (rendes, tisztességes, kedves, segítőkész, ügyes, jó áron dolgozik stb.). Viszont sokáig keresgéltem mire megtaláltam őt... Voltam nagyon rendes és jól dolgozó tb-s fogorvosnál is és bunkó paraszt magán dokinál is.
2020. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!