Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy azok akik...

Miért van az, hogy azok akik azt hiszik, hogy a covid nem létezik, minden másban meg hisznek?

Figyelt kérdés

Csak én nem találom az értelmét a gondolkodásuknak?


Húú koronavírus nem létezik, deee a maszkban a merevítő az az antenna az ötgéhez. Meg hogy úú az ötgé mennyire halálos. Akkor a covid miért nem? De tényleg, most hogy van ez? Ebből is látszik, hogy csak a sötétséget terjesztik, valós, értelmes gondolkodást nem folytatnak.


Vírus, amibe naponta átlag 160-180an halnak bele nem létezik, de a maszkkal nyomon követik.


2020. dec. 23. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Szia ezért a kérdésért vállon veregetnek a pártirodában vagy csak szimpla étkezési utalványokat adnak?
2020. dec. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké, értem, hogy 99%-uk trollkodik, de azért mégis vannak akik komolyan gondolják.
2020. dec. 23. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Buta emberekről hallottál már? Róluk beszélsz most.
2020. dec. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Pont az a lényege, amit te ellentmondásnak gondolsz. Én nem találkoztam még ilyen emberrel akikről írsz, de a leírásodból egyértelmű, hogy ők úgy gondolják, hogy a vírus valójában nem létezik, azért találták ki, hogy legyen miért maszkhordásra kötelezni az embereket, amiben benne van az antenna.
2020. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát lehet. AZtán meg az, hogy létezik e, kb 100%. Mert ha nem, akkor mi ez? Mi ez amitől tele vannak a kórházak? Mi ez amitől az ápolók már kb nem is alszanak annyit dolgoznak. Mi ez, hogy hirtelen ennyi lélegeztető gép kell?

nevezzük akárminek, "létezik"! Emberek betegednek meg benne, és halnak meg.

és még mindig van olyan embert aki még annak is képes beadni a dumját, hogy nem létezik aki épp a lélegeztető gépen fekszik.

2020. dec. 23. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

4-es vagyok. Ez amit most írtál egy másik dolog. Az, hogy ennyi lélegeztető gép kell, meg hogy tele vannak a kórházak,nem tudhatod. Ezt mondták, de nem tudjuk, hogy mennyi gépet használnak valójában és mennyien vannak a kórházban.

Most néztem a statisztikai hivatal adatait, 15 évre visszamenőleg, minden évben többen, vagy ennyi körül haltak meg, mint idén.

Ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy van a vírus.

2020. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6: nagyjából tudom, mert a családból sajnos rengetegen voltunk a covid miatt kórházban. ismerősök is, barátok, rokonok.

Szó szerint szétment az életünk. Édesanyám 2 barátnőjét vesztette el, én "csak" egyet. Távoli rokonok közül meghaltak 3-man és ismerősök közül ha 7-en nem haltak meg akkor egy se. és ez midn a covid miatt. összeomlott a tüdejük, lélegeztető gép és vége.


Érdekes az elmúlt 30 évben semmi ilyen nem volt. Se velem se a családommal sem az ismerőseimmel. Én ezt kicsit furcsállom.

2020. dec. 23. 23:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Én abban hiszek hogy pontban este 8-kor kirajzik a covid, előtte meg home office-ban ül a számítógépe előtt.
2020. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!