Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg tombol az apakomplexus...

Tényleg tombol az apakomplexus,meg a sugardaddy hajkurászás?

Figyelt kérdés
2020. dec. 25. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Kifejtenéd bővebben?

Ez így nem jelent semmit. Nincs tartalma.

2020. dec. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Van egy kereslet és van egy kínálat ami találkozik. Szimpla üzlet.
2020. dec. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
A tombol tulzás, én jó pénzt adtam volna alkalmi lazulásért valakinek, mert érdekelt a szitu és roleplay helyzet kiaknázása, de csupa profi prostiba fut az ember, szóval feladtam. A lányok 98%a nem menne bele ilyesmibe, hiába tesz le az ember 100k-t talinként, huszon-harminc évesen. Én meglepődtem.
2020. dec. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Na sikerült elérnem, hogy egy válaszomból kérdést írjon ki valaki, ha már privátban nem trécselek vele.

Azt hiszem a GYIK celebség egy ultimate szintjére értem :D

2020. dec. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A 2 azért nem ugyan az! Az egyik egy komplexus ami ellen nem tudsz mit tenni. A másik meg pénzért össze jössz egy nálad jóval idősebb és gazdagabb palival. (Vagy össze se jössz csak el tart és amikor akkar fel hív hogy mennyát egy menetre.) 22l
2021. márc. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!