Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy pszichológus alkalmanként...

Egy pszichológus alkalmanként mennyit kér el?

Figyelt kérdés
...és nagy külöbség van az ingyenes és a fizetős között? Mármint minsőgében, vagy embere válogatja? Nem húspiac szerű a TB-s?

2021. jan. 1. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
8-20 ezer forint, varostol fugguen. En 3 tbsnél és 2 magannal voltam, semmi kulonseget nem veltem felfedezni a terapia soran. Maradtam a tbsnel, nincs erre a celra havi 50e ftom
2021. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Magán az 10-15/alkalom (ami általában 1 óra)
2021. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1: A semmi különbség az azt jelenti egyik se túl hasznos vagy mind2 sokat tud segíteni? :D
2021. jan. 1. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Sokat
2021. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
1es vagyok. Engem szorongassal es panikbetegseggel kezelt mind az 5, egyik sem tudott segiteni.
2021. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Pofátlanul drágák sok helyen. Elvileg segítő szakma, de tapasztalataim alapján nagy lehúzás egy része.

Vannak persze nagyon jók, de 15ezer/alkalomért drága tanulópénz.

A tb-s pszichológuson komolyan éreztem, hogy szereti amit csinál, meg egy vidéki pszichológuson,akinek ez egyben a hobbija is, de főállásban tanár.

Magán pszichiáter meg a vicc kategória, recept írás 20ezerért :D az egyik be is volt tépve, belépve megcsapott a tömény fű szag.

Sajnos aki rászorul, az nem mindig képes kifizetni havi 60-70ezreket is.

Én nem is engednék ilyen szakmákat magánvállalkozásként csinálni.

2021. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6: igen, nekem is egyre nagyobb problémát jelent a mentális állapotom, egyre nagyonn az anyagi bizonytalanság, nagyon nem jön ki még a pszichológus is...és általában a legtöbb ember, aki komolyan kűzd iylenekkel hasonló helyzetben vannak, vagy még rosszabban, hiszen pont az anyagi problémák az egyik legnagyobb oa, hogy az emebrt kilátástalanságba taszítja és rá mehet az egészsége meg minden kapcsolata...
2021. jan. 1. 22:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!