Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan személy akinek...

Van itt olyan személy akinek meghalt a barátja? Hogy sikerült feldolgozni?

Figyelt kérdés
Tudom elég taplón hangzik maga a kérdés, és nyilván nem kérdeznék rá egy embertől akiről tudom, hogy elvesztette a szeretét, de aki esetleg úgy érzi tud róla beszélni, szívesen meghallgatom. Illetve tényleg mégegyszer elnézést szeretnék kérni a megfogalmazásért, próbáltam a lényeget összefoglalni
2021. jan. 6. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátom és egyben szerelmem halt meg trombóziszavarral egyik napról a másikra. 2 évig anorexiás voltam, a végén majdnem leállt a vesém, utána pszichoterápiára jártam fél évig, mellette bulímiás lettem, ahogy próbáltam összeszedni a súlyom, aztán lelkileg összekapartak, a szervezetem rendbejött és mehettem 8 lyukas fogamat tömetni, kettőt gyökérkezeltetni (a gyomorsav szétszedte a zománcot az alsó őrlőimen), alig 20 évesen...


Tudom, elég nyersen hangzik, de igazából ennyi a sztori lényege. Szakember és hatalmas önmagammal való harc nélkül nem ment volna. A gyógyulás során is nagyon sokat sírtam a küzdelemtől. Nagyon fárasztó és fájdalmas volt lelkileg az a ~3 év.


Azóta rendben vagyok, az eddigi legjobb időszakomat élem, egészségesen, boldogan, a testemmel sem harcolok, figyelek arra, hogy megőrizzem az egészségem, edzek, esküvőre keszülök, miegymás. :)

2021. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Barát barát,vagy "pasim" barát?

11 voltam,amikor a legjobb barátom meghalt egy piti,banális balesetben.(ő 12 volt) Nem fogtam fel,csak a temetésen,mikor láttam a gyászoló szüleit. Aztán hónapokig kb.minden este magzatpóz és sírás,anyukám vigasztalt. Magamat is okoltam,aznap miért nem hívtuk magunkkal a strandra,akkor talán nem éri baleset. A mai napig eszembe jut,kb.havonta.

32/n

2021. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fogadd őszinte részvétem!Illetve sajnálom, hogy ilyen embertelen dolgokon kellett keresztül menned. :(

De azt nagyon jó volt olvasni, hogy mára már minden rendben veled, légy büszke magadra egy igazi harcos vagy! <3 Szeretnék énis ilyen erős ember lenni!

Nagyon sok boldogságot kívánok neked kedves, és minden jót kívánom hogy maradjon is meg ez az időszakod ami jelenleg van!:)

2021. jan. 6. 15:59
 4/5 A kérdező kommentje:

2/3

Fogadd te is őszinte részvétem.

Te is iszonyatosan erős ember lehetsz! Főleg hogyha ilyen fiatalon kellett mindezt feldolgozni. Remélem mostmár te is rendben vagy, és neked is kívánok minden szépet és jót! Igazi harcosok vannak itt <3

2021. jan. 6. 16:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat *2/4
2021. jan. 6. 16:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!