Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy nem bírok ki...

Normális hogy nem bírok ki egy évet sem egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

Első munkahelyemen a 3 hónapos próbaidő lejárta után kérdés nélkül átraktak arra a területre ahova semmiképp nem akartam kerülni, pár hónapot kihúztam ott de elegem lett belőle hogy egy órával hamarabb jártam be minden nap (természetesen ingyen) meg egész nap meg sem tudtam állni (még néha enni sem) hogy ha nem akartam tovább is maradni.


Egy másik munkahelyet 2 nap után hagytam ott, kapásból 12 órázni kellett éjszaka hétvégén, annyi volt a feladat hogy egy gyártószalgra kellett csomagokat pakolni megállás nélkül...azt hittem soha nem ér véget, alig vártam hogy eljöjjek olyan.

Jelenleg két hete vagyok egy munkahelyen, de már elegem van belőle, rohadt unalmas, semmi hasznát nem látom az elvégzett munkának, ráadásul itt is menni kell hétvégén..

Az a gond hogy az olyan helyekre ahova szívesen mennék nem vesznek fel, mindig csak ezek az átmeneti pótmegoldások maradnak. Végeztem egyetemet és lassan 2 éve próbálok ezen a területen elhelyezkedni, egyik szakmabeli interjú után úgy éreztem végre oda felvesznek, de az sem jött össze végül...

Nem értem, csak bennem nincs semmi kitartás hogy pár hét után elegem lesz mindenből? Már azon gondolkozok hogy ha így megy tovább akkor élnem is felesleges, mert ez csak egy folyamatos kínlódás meg csapongás.


2021. jan. 7. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Milyen szakot végeztél az egyetemen?
2021. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Én is pont ugyan úgy vagyok mint te rengeteg munkahelyem volt. Néhol 1 év van ahol 1 napot dolgoztam, van ahol 1 hónapot. 28 éves vagyok most 4 éve dolgozom közmunkán de ezt is fogcsikorgatva bírom mert annyi füvet kell vágni.
2021. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Vannak akik nem birnak megmaradni egy helyen, nekik van kitalalva az idenymunka. Menj el narancsot szedni spanyolba, vagy arulj sultgesztenyet a foteren. Kiprobalhatod magad utcai zeneszkent, de a katasztrofavedelemben is biztos van erdekesseg. "Tuzolo leszek s katona" ... miert is ne, ez is egy lehetoseg.
2021. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled van a baj.

Jól teszed, hogy tovább lépsz az ilyen helyekről.

Keress, és majd lesz olyan is, ahol szívesen maradsz.

2021. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs azzal, ha másik állást keresel, amikor nem arra vesznek fel, amire jelentkeztél. Ez lenne a normális.
2021. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Csak az is kérdés, hogy van-e másra esélyed. Addig ne mondj fel, amíg nincs új!
2021. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!