Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kit mi hajt mi motival a...

Kit mi hajt mi motival a legjobban? Ha gödörben erzitek magatokat hogyan tudtok ki maszni? Szoktatok-e hallgatni motivaciós előadókat, ha igen szerintetek ki a legjobb? Vagy melyik könyvet ajanlanad?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy dreamboardom-ez képekből áll, pl. egy kép a crushomtól(vagy bármi lehet a képen amit elakarsz érni) kicsit nézem aztán leülök egyedül, becsukom a szemem aztán mély levegőket veszek és elkezdem vizualizálni magamban milyen lenne ha ő lenne a barátnőm, milyen érzés lenne ha hozzám érne, hogy mosolyogna rám stb. Ezt kb 5percig csinálom. De azt is használhatod hogy leülsz és 10percen keresztül folyamatosan halálodról gondolkodsz és milyen rövid az életed. De olvashatsz könyvet is pl. Cant hurt me David Gogginstól. Jó a motivacios eloadok, de a hatás gyorsan elmegy. 16f
2021. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vannak saját mantráim - olyan mondatok, amiket elismétlek magamban, mert már korábban beváltak.


Emlékeztetem magamat arra, hogy hova akarok eljutni, és az mivel jár. Mivel nagy céljaim vannak, sokat is kell tennem és kibírnom értük.


A gödörben is mindig emlékszem arra, hogy már sokszor jártam ugyanott, és eddig mindig kimásztam belőle. Ezért átmenetinek tekintem.

2021. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallgatok motivációs előadókat, sem könyveket, mivel csak saját magam és a döntéseim tudnak kihúzni a gödörből. Igyekszem, arra koncentrálni, amik jók az életemben, a problémákat pedig vagy megoldani vagy elengedni. Ezekkel mindig sikerül.
2021. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
A pinterest-es idézetek a legjobbak
2021. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Még nem jöttem rá, mivel tudom kihúzni magam.

Nincs konkrét motivációs előadóm, régebben szemezgettem, de sok a visszájára fordult, úgyhogy befejeztem.

2021. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lényegében az, hogy holnap is vár valami feladat, amit el kell látni. Út az értelmetlenség felé.
2021. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Károly farkasok válasza:
Muszáj! Nincs mit tenni... Ha elestel ucsoroghetsz az árok partján arra várva hogy jön valaki aki felemel, de nem biztos hogy egyáltalán jár arra valaki... Pihensz egy kicsit össze szeded magad amennyire tudod és mész tovább! Muszáj... Az jó ha célokat raksz ki magad elé, az se baj ha olyanokat amik lehetetlennek tűnnek... Útközben sok olyan állomás lesz amelyiken jó keresztül menni és még az is lehet végül sikerül ami ma lehetetlennek tűnik! De mindenesetre értelmet visz ebbe a céltalan valamibe amit életnek hívunk...
2021. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!