Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez beteges?

Szerintetek ez beteges?

Figyelt kérdés

Tudom furcsán hangzik, de olyan életet szeretnék, mint amilyen Jackie Kennedynek volt.

Olyan család beházasodni, olyan befolyásos férjet, és talán még first lady is lennék szívesen.

Egyébként Kanadában élek, úgyhogy a költözés nem gond (:



2021. jan. 8. 11:54
1 2 3 4 5
 11/44 hypno ***** válasza:
100%

#6


Meg kell dolgoznod érte. A lepedőakrobatika azt mondják fárasztó sport...és sokszor gyomor is kell hozzá.

A csábítás meg művészet.

2021. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
#10 és? Attól nem tartozol az elitbe. Nekem meg angol és német nyelvvizsgám van, mégis egy egyszerű embere vagyok.
2021. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Tudom, de viszont az itteni irodalmi professzorom azt mondja egyfolytában hogy, megkéne próbálnom az államokban levő Ivy egyetemeket is.
2021. jan. 8. 12:21
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvvizsga lassan létminimum. :'D az egyetem külföldön, az is olyan mint itthon. Érvényesülni tudsz-e majd vele, kitűnsz-e a többi közül. Inkább kapcsolatok kellenek, hogy ilyen jövőd lehessen. Olyan társaságban kell mozogni, ahová tartozni szeretnél. A krémhez gondolom nem árt stílusban is ott lenni, minden téren. Álmodozni egyszerűbb. :)
2021. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
71%
Ja a helyesírásod kritikán aluli, ezzel inkább a sarki kocsmából lesz férjed, nem az elitből.
2021. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
#12 Nem pont úgy értettem, mivel beszélek angolul c2-esen magyarul anyanyelven, és ezenkívül franciául és olaszul is
2021. jan. 8. 12:22
 17/44 A kérdező kommentje:
#15 lassan tízenkétéve lakom itt, csak tanártól, és a szüleimtől tanultam magyarul, úgyhogy ne haragudj, ha kicsit hibás
2021. jan. 8. 12:25
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
16. Nem érted, hogy mit akarunk mondani. Lehet neked 6 diplomád meg beszélhetsz a világ összes nyelvén, ha nem olyan társaságban/körökben mozogz ami nem a hétköznapi emberek társasága. Azt akarjuk megértetni, hogy nem csak a tanulásom múlik, ahoz, hogy neked ilyen életed legyen úgymond "közel kell ülni a tűzhöz". Ha te csak ez mezei lány vagy aki egy 1000. Ember egy kisvárosban, akkor nem sok esélyed van, hogy a felső vezetők közelébe kerülj. Mert le fognak nézni, nekik csak egy akármilyen polgár leszel.
2021. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Értem mire célzol, és igazatok is van, pont ezért hajtok az Ivy egyetemekre az átlagom is megvan hozzá.
2021. jan. 8. 12:34
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kerülhetsz jó körökben ha az egyetemen véletlenül össze jössz egy befolyásos embernek a fiával. De ennek is nagyon minimális az esélye.
2021. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!