Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb problémád az...

Mi a legnagyobb problémád az életedben?

Figyelt kérdés

És mi akadályoz meg abban hogy tegyél ellene?

Kort is írjatok



2021. jan. 10. 13:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Magány

Egyébként fogalmam sincs, hogy mi miatt jön rám mindig ez az érzés.

Most tettem le egy szakmát, van normális, szerető családom, van pár barátom. És még is rám jön, ahogy kezdődik a nyár látom mindenki nyaral, családjával barátaival, pàrjával, én meg örülök, ha van olyan nap mikor tudok találkozni bárkivel is, egyszerűen mindenki annyira elfoglalt, és nincs idejük találkozgatni. :(

2021. jún. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Pénz, párkapcsolat, munkahely.
2021. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Több is van:


Eléggé meghíztam és nem jók rám a ruháim. Nem akarok újakat venni nagyobb méretben, szóval 2 hónapja elkezdtem fogyózni, de sajnos 3-szor is adódott olyan alkalom, hogy mégis ettem elég rendesen. Ezért most saját magamra haragszom a legjobban. Szóval teszek ellene, alig eszek és holnap kezdem el a futást, mert ma későn érek haza.


A másik gondom az anyagi problémák.

2021. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
90%

Jelenleg az, hogy magányos vagyok.


21F

2021. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolat, illetve szociális élet teljes hiánya, szorongás (abból is sajnos a durvább). Sőt, igazából az egyetemtől eltekintve nincs is életem. Hó végéig lefoglalnak a vizsgák, utána viszont kezdenem kell már magammal valamit, mert ez nagyon rossz egy állapot már, és sajnos tart egy ideje.
2021. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
93%

#25

Ugyanez (#24)

2021. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Minden szar
2021. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy momentán nincs ötletem és pénzem vállalkozást csinálni, a rabszolga élet pedig felőröl. Gyűlölöm az egészet. Ha nem lenne ekkora óriási elvárás mindenhol a szar fizetésekért, akkor nem lenne különösebb bajom. Nincs értelme az életnek haszonállatként.
2021. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!