Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 26 éves férfinak hol...

Egy 26 éves férfinak hol kellene tartania az életben?

Figyelt kérdés
Mi az amit el kellett volna idáig érjen?

2021. jan. 10. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Ha most felsorolok egy csomó mindent és azok közül többet / egyet sem értél el, akkor sírva fakasz, ha pedig mindet, akkor a tarzanként döngeted a melledet, miközben azt mantrázod, hogy minden oké?


Miért akarod másokhoz hasonlítani magadat? Teljesen felesleges.

2021. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

Szia.

Először is:


-Legalább BA diploma

-B2 nyelvvizsga (bár ez a diplomához kötött)

-B kategóriás jogosítvány

-Saját autó

-Saját lakás, hitelre akár

-Párkapcsolat

2021. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sírva fakadnék.
2021. jan. 10. 17:02
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem annyi elvárható, hogy önálló legyen. Ehhez egy tisztességes végzettség nem árt. Én itt meghúzném a határt.


Írták itt páran a kapcsolatot, nem mindenkinek az az életcélja és nem is szükséges a felnőtt élethez. A kocsi sem, főleg ha a delikvens a városban lakik. A lakás meg pláne nem, legfeljebb az, hogy külön lakjon.

Nekem van 2 diplomám, jogsim, nyelvvizsgám, külön élek és párom is van, de vért hugyoztam, hogy elérjem ezeket a dolgokat minimális szülői segítség mellett is (nyilván a kapcsolat nem az én érdemem, az csak jött, de akkor is), szóval ne tegyünk már úgy, mintha ez alap lenne, mert komolyan ég a pofámon a bőr.

2021. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Ott, hogy a saját életét élni és nem másnak akar megfelelni.. főleg nem egy noname oldalon noname emberek által leírt dolgoknak.
2021. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ilyen. Saját magadnak akarj megfelelni és ne a társadalomnak, a körülötted lévő embereknek.
2021. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Annyi millió forintodnak kellene lenni, ahány éves vagy.
2021. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha az anyagi oldalát nézzük szerintem egy hitelmentes kocsinak kell hogy legyen. A ház attól függ mit dolgozol és hol laksz. Mert pl. Budapesten egy ház nem annyi mint Miskolcon viszont ha nincs is saját lakásod de külön élni a szülőktől nem lenne rossz(de nem látom a helyzeted szóval nehéz megmondani mit "kellett" volna elérni). Ha a tanulást nézzük érettségi a minimum és egy középfokú nyelvvizsgát megtudtál volna csinálni ha érdekelt vagy szükséges lett volna de inkább egy jó szakmát kitudtál tanulni. Ha a családot nézzük nem vagy elkésve ha nincs gyereked szerintem még 5 év múlva is ráérsz. Ennyi idősen nem kéne függni nagyon senkitől. De relatív a vélemény kinek hol kéne tartani ezt csak te tudod mennyit tettél ahhoz hozzá ahol most jársz. A lényeg hogy ha nem vagy elégedett valamivel változtas semmivel sem vagy elkésve. Jobb később mint soha:)

(Ez csak az én véleményem)

2021. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kelleni sehol nem kell hogy tarts igazából de hogy valamit mégis írjak ilyen fiatalon esetleg egy munkahely és egy diploma bár a többség még mindig nem tanul tovább Magyarországon. Autó nem feltétlen kell ennyi idősen meg később sem mert Magyarországon sokan megvannak autó nélkül. Szüleidtől külön élned nem kell ennyi idősen a statisztikák szerint a magyar átlag később költözik külön a szüleitől mint 26 év így bőven belefér még pár évig a szüleiddel élni. Párkapcsolat sem kell feltétlen komoly kapcsolat rá ér 30-40 felett de az se baj ha soha nem akar valaki kapcsolatot.
2021. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De ha nem próbálok megfelelni a társadalmi normáknak akkor kitaszítva leszek nem? Úgy érzem, hogy valamilyen szinten muszáj megfelelni.
2021. jan. 11. 07:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!