Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik azt mondják, nyáron...

Akik azt mondják, nyáron leizzadják az alapozót, mégis mit csinálnak egy nap, futnak?

Figyelt kérdés
Sport közbe én is leizzadom, az oké. De ha csak sétálok, föl-meg leszállok buszra, abba nem lehet megizzadni. Munka közben sem hiszem, hogy mindenki sportoló lenne.. akkor miért mondják kifogásnak azt, hogy nyáron azért nem hord valaki alapozót, mert leizzadja?
2021. jan. 12. 06:15
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mert 30 fokban izzad az arc, akkor is ha sétál az ember.
2021. jan. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak izzadékonyabb emberek. Vannak, akiknek olajosabb a bőrük. Van, mikor az alapozó, amit használnak, olajos-krémes.


Nekem is el szokott mászni a fényvédő miatt, amit alá rakok. Nem is nagyon szoktam alapozózni, csak alkalmakkor. Mondjuk azt nem értem, hogy miért is kell erre bármilyen kifogást keresni. Ha valaki nem akar, nem használ, a megfelelő rutin mellett nincs is rá nagyon szükség, mert szép, egyenletes a bőrkép. Úgy beszélsz róla, mintha kötelező lenne.

2021. jan. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rólam nyáron a puszta létezéstől szakad a víz, főleg a fejemen. Lány vagyok és vékony is, nem tudom mi az oka. Ha meg bálba vagy lagziba is megyünk, ahol meg is mozdul az ember az kész katasztrófa.
2021. jan. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig a 30 fokban nem kell nagyon megerőltetned magad ahhoz, hogy igenis lefolyjon rólad az alapozó, elég csak kimenni pár percre az utcára. Illetve nekem az előző munkahelyemen akkor még nem volt légkondi, és nyáron még brutál melegebb volt, mint egyébként.
2021. jan. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te nagyon buta vagy. Az megvan, hogy nem mindenki egyformàn izzad?
2021. jan. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem sminkelek, a szememet pl. a szempillaspirál kivételével minden oda való sminktermék irritálja. Mellesleg zsírosabb a bőröm, szóval nem kell sok, hogy a nyári hőségben izzadjak. Cserébe később fogok öreg korban ráncosodni... :-D
2021. jan. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron én még ott is izzadok ahol nem kéne...
2021. jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Te is valami légkondis buszban ingázhatsz...

Nálunk már júniusban 36 C fok van ott.

2021. jan. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ablakom mellett egy asztalra kitettem egy hosszú gyertyát, ami nyáron szó szerint meggörbült a napfénytől és hőségtől. Már attól elkezdek izzadni, hogy rágondolok.
2021. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!