Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem vesznek fel sehova...

Miért nem vesznek fel sehova diákmunkára ??

Figyelt kérdés

Több diáktársaságon keresztül is jelentkeztem diákmunkára, de vagy nem válaszolnak vagy felhívtak és azt mondták jelenleg a vírus miatt nincs munka. Pedig az oldal folyamatosan rakja ki,az új munkákat....


Kfc- be jelentkeztem leginkább , de az istennek se akarnak felvenni, menjek be a kfc be személyesen?

Mert látom , mindig ,hogy frissül jobble.org-on ez a munka( 1 órája tették ki stb..).


Elmúltam 18 , egyetemista vagyok és nem képesek felvenni?????



2021. jan. 12. 10:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Borsod megye egyébként.
2021. jan. 12. 10:47
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Az nem jutott eszedbe, hogy mást vesznek fel helyetted, aki valamiben jobb választás, mint te? Vagy egyszerűen szimpatikusabb, mint te?
2021. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos most kevés diákmunka van. Esetleg megpróbálhatnád azt, hogy felhívod a diákszövetkezet és rákérdezel, van-e BÁRMILYEN munka? Vagy mondd meh nekik, ha van munka, akkor azonnal szóljanak, és add meg a telefonszámod. Egy ismerősöm így kapott munkát. Vagy esetleg a KFC-be is bemehetsz személyesen, de az a probléma, hogy most nekik is kevesebb munkájuk van, így az állandósok foglalkoztatása van előnyben, nem a diákoké, lehet nem kell plusz ember.
2021. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Engem már évek óta nem érint, de anno ez úgy működött egy bizonyos üzletláncban, hogy folyamatosan keresték a diákokat, aztán bedobtak egy facebook csoportba, ahol majd írnak ki munkákat és neked hsz-ben kell jelentkezned. Ehhez képest a valósághoz az volt, hogy már az üzletben beírtuk magunkat az üzletvezetőnél, mert ők is jobban szerették, a már bevált, rutinos munkaerőt, aki biztosan eljön, nem kell vele szenvedni, és mi diákok is szívesebben dolgoztunk ugyanazokkal az emberekkel és nem mindig más üzletben + itt nem volt akkora felelősségünk, egy-egy kasszahiányt is hajlandóak voltak elnézni, mivel tudták, hogy mondjuk nagy forgalom volt, vagy szabályellenesen leszámolás nélkül is többen használtuk ugyanazt a kasszát. A csoportba pedig már csak a leesők kerültek. Ha jelentkeztél a leesőre, jól dolgoztál. már első nap, kellett neki ember, akkor bekerülhettél a körforgásba.

Gondolom a vírus miatt ez most csak rosszabb lesz.

2021. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
86%
Nálunk is úgy volt ahogy a 4. írja. Először bármilyen munkára küldenek, el kell fogadni, akkor kerülsz be a megbízható diákok közé. Engem random küldtek először minden munkára, aztán meg már az ottani diákfelelős/mentor kért. Ilyen zárt csoport is volt pl. a nyomdánál ahol dolgoztam, először kiírták hogy pl. 11-és hét és alákommentáltuk hogy ki mikor menne, a maradék időpontokra pedig hívott a diákszövetkezet embereket.
2021. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Szabolcs megyéből jelentkezem, szintúgy 19 éves egyetemistaként. Fél éve keresek diákmunkát, de semmi nincs. Múltkor voltam állásinterjún hostesskedni (diákoknak volt meghirdetve) és amikor láttam kit vettek fel, egy 30+os nő volt... Amúgy lépj be ilyen Faces csoportokba, oda szoktak feldobálni munkákat és pont tegnap találtam egy call centerest😄

Sok idő tényleg találni egyet, de legyél résen

2021. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!