Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok ti akiknek sok követőjü...

Lányok ti akiknek sok követőjük van instán és tik tokon ti naponta hány üzenetett kaptok összesen ?

Figyelt kérdés
Csak érdekell hogy átlagban naponta hány üzenetett kaptok ?

2021. jan. 14. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
28
2021. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És szerintetek az ilyen külföldi sztárok akinek mondjuk több millió követője van tik tokon és több mint 1 millió követője van instán az mennyit kaphat ?
2021. jan. 14. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Több százat
2021. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tik Tok-om nincs, a privát Instagram profilomon naponta beszélek pár barátommal, idegenek hetente általában ötször (múlt hétből kiindulva, de elmondható, hogy ha egy képet kiraksz, mindig többen írnak, mintha két hónapja már semmi nem lenne) találnak meg ismerkedési szándékkal. Van egy másik Instagram oldalam, ami művészetekkel foglalkozik, ott valamivel többször, de csak mert néhány követővel nagyon jól tudok beszélgetni, illetve kérdeznek erről-arról.
2021. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem értem én eddig azt hittem hogy pl egy kendall jenner vagy justin bieber Kap pl naponta több tízezer privát üzenetett , vagy mégse ?
2021. jan. 14. 17:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként igen rosszul írtam tik tokon csak akkor kap üzenetett valaki ha követik egymást tudom , tehát akkor csak az instagramra értem
2021. jan. 14. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!