Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az / mik azok, amiket...

Mi az / mik azok, amiket egyáltalán nem értesz általánosságban az emberekben?

Figyelt kérdés
Lehet szó bizonyos megnyilvánulásokról, viselkedésformákról, tulajdonságokról, stb.

2021. jan. 20. 10:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Miért ragaszkodnak a tönkrement dolgokhoz.
2021. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy miert kell cikizni azt, aki mas beallitottsagu, mint az emberek tobbsege. Ha valaki maskeppen latja a vilagot, mint peldaul 5 masik, akkor az az 5 masik szinte biztos, hogy kikozisitik es kinevetik a hatodik embert. Lehetnenek nyitottabbak.
2021. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az embernek van egy olyan csodálatos szerve, hogy agy. Miért nem képes az emberek többsége használni mielőtt bármit tesz, vagy mond? Sőt, tovább megyek, miért nem képesek vállalni a felelősséget tetteik után?
2021. jan. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Én azt nem értem, hogy lehetnek emberek olyan buták, hogy kísérleti nyúlnak teszik meg magukat, szeretteiket és csont nélkül, gondolkodás nélkül képesek beadatni egy septiben kikotyvasztott vakcinát, amelynek mellékhatásait bemutató videós kérdéseit rögtön törlik a gyakoriról és ez senkit sem zavar..?!
2021. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

A ragaszkodást a tárgyakhoz, amiket emberek, a saját családjuk elé helyeznek.

A függőségeket, hogy lehet egy kémiai anyag fontosabb még a saját életüknél is, azaz miért lesz az egyik reménytelenül függő, a másik pedig nem, ugyanattól a dologtól? Ezt sosem fogom megérteni.

A gyilkolást és kirekesztést a vallás nevében.

2021. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
én az intoleranciát nem értem. rasszisózmus, homofóbia, xenofóbia, általánosítás. az empátia teljes hiánya
2021. jan. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért nincs vitakultúrájuk, miért kezdenek el személyeskedni, egymást lehlyézni, ha kifogytak az érvekből. Valamint hogy miért áll egyenes arányban a magasabb végzettség a viselkedésbeli bunkóság mélységével.
2021. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%
Én azt nem tudom megérteni, hogy ebben az országban miért tekintenek az emberek a boldogulás elsődleges forrásaként a zsigeri rosszindulatra. Sokan nem is tudnának - ép elmével elfogadható - magyarázatot adni arra, hogy miért tesznek keresztbe másoknak a céljaik elérésében, miért demoralizálnak másokat, mégis ez tartja őket életben, más céljuk nincs is az életben.
2021. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A dögöljön meg a szomszéd tehene is gondolkodást.
2021. jan. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Azt nem értem, hogy a kutya védők miért képzelik magukat állat szeretőnek annyira álszent amikor kutyákat akarnak menteni de az csak úgy lehet életben tartani hogy más állatokat kell leülni hogy a kutyák táplálékai legyenek. Igen ezeket az állatokat direkt azért tenyésztők, hogy majd élelem legyen belőle embernek vagy kutyának. De ezek az állatok elképesztő nyomorúságos rövid életet élnek, semmiféle törődéstben nem részesülnek a nagyüzemi termelés miatt, hogy olcsón lehessen tartani az árakat. Szóval szerintem a kutyavédelem, de még a macskavédelem is egy nagyon álszent és álságos dolog. Az a mennyiségű élelem, amit a házi kedvencek táplálására termelnek csak Magyarországon hatalmas ökológiai terhet és környezetszennyezést jelent. Szóval ezt nem értem az emberekbe hogyha szeretik az állatokat és a természetet akkor nem kell ragadozókat házi kedvencnek kényükre kedvükre tartani.
2021. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!