Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyre nyilvánvalóbb, hogy a...

Egyre nyilvánvalóbb, hogy a szabadságainkat többé nem kapjuk vissza?

Figyelt kérdés

Többé nem lesz olyan az élet mint előtte?

Eléggé sokkoló volt az Airbnb tulajának nyilatkozata, aki szerint soha többé már nem lesz olyan a turizmus mint előtt mert az embereknek másak lesznek a prioritásai, például inkább kis városokat fognak felkeresni és a családdal fogják tölteni az időt. Tessék? Az én nevemben miért beszél, én alig várom, hogy utazhassak, és az összes ismerősöm ugyanezt állítja. Fórumokat, blogokat olvasva is az a benyomása az embernek, hogy mindenki alig várja újra utazhasson. Akkor miről beszél az Airbnb elnöke? Honnan veszi, hogy semmi nem lesz már a régi?


2021. jan. 21. 10:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#14 és az AirBnB alapítója talán előrement az időben, hogy biztosra tudja, mennyire lesznek óvatosak az emberek a járvány UTÁN?
2021. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ez mosmár miníg így marad bele kell nyugódni
2021. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

21


Szerintem arról van szó, hogy több infója van mint tehetős üzletembernek mint nekünk. És tudja, hogy eszük ágában sincs a főmuftiknak visszaadni az embereknek a szabadságukat.

2021. jan. 21. 13:45
 24/30 anonim ***** válasza:

#21

Nem, csak megnézték a tanácsadói, hogy hasonló válságok/változások után mi szokott lenni a tömeg általános reakciója, és ebből következtetnek.

(Mondjuk nem kell hozzá atomfizikusnak sem lenni.)

2021. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

24


Szerintem max a munkanélküliség és elszegényedés fog ilyesmit okozni, ha elhúzzák még ezt 4-5 évig. Nem látom mi bírná rá az embereket az év egyetlen kikapcsolódási és élményszerzési lehetőségéről. Nem sok, 20 napja van az embernek szabadság az évben. Ha még ennyit sem használ ki ott szerintem agyi átprogramozás van a háttérben.

2021. jan. 21. 14:17
 26/30 anonim ***** válasza:
Szerintem sem sajna nem lesz ugyanaz.
2021. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Wadmalac ***** válasza:

Már megint egy konteógyártással, hazugságokkal teli topik.


Fotelszakértők érzik magukat okosabbnak a világ összes tényleg szakértő emberénél, azt hiszik, bölcsek attól, hogy mindenben "kételkednek", amit náluk hozzáértőbb tesz, mond.


Nincs életetek?

Ilyen baromságon kell pörögni?

Találj ki hobbit, takaríts, vágj fát, bármi, ami leköt, de ezt ne.



Isten bizony, már hányok tőletek.

2021. jan. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

27


Sajnos olyan világot élünk, amelyben elvették az embertől.m a hobbiját, családját, munkáját, ezért ilyen oldalakon kell tespednünk mint ez is.


Ami a sajnálatos az éppen az, hogy a magadfajtákat nem érdekli, hogy milliók élete megy tönkre valamilyen feltételezett magasabb rendű cél hajszolása miatt. Veszélyes, érzéktelen emberek vagytok!

2021. jan. 22. 09:35
 29/30 A kérdező kommentje:
Ja, és a világ "legokosabb" emberei nem nagyon törődnek a járulékos veszteségekkel. Nem volt épp olyan rég amikor a legokosabb emberek árvákon, foglyokon, mentális betegeken hajtottak végre hajmeresztő kísérleteket. Ennyit a magasan edukált emberekre. Az agy megléte nem bizonyítja a szív meglétét.
2021. jan. 22. 10:26
 30/30 Wadmalac ***** válasza:

"Az agy megléte nem bizonyítja a szív meglétét."


Persze. Nálad meg mindkettő marha nagy meglétét bizonyítja, hogy a világ egy globális járványt próbál megoldani, hogy minél kevesebben haljanak meg, te meg magasszintű szakismereteid birtokában "kételkedsz" az egészben.


Mert az emberiség történetében már volt olyan ember, aki hazudott.


Normális vagy?


Pont az ilyenek miatt nem lehet optimálisan kezelni az ilyen vészhelyzeteket. Mert a nulla hiteles alapú aknamunkátok fékezi.


Rohadtul elegem van belőletek.

Maradjatok meg az ufós, szellemes, 9/11-es, csakrás konteóitoknál, ne más ember életbiztonságát kockáztatva álmodozzatok.

2021. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!