Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik hegekkel kell leéljék az életüket?

Figyelt kérdés
Vannak itt olyanok, akik hegekkel kell leéljék az életüket? Hogy sikerült elfogadni? Hogy történt? Szívesen beszélnék ról, ugyancsak egy sorstárs :)

#heg #nematársadalomáltalelfogadottszépségideál
2021. jan. 21. 23:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hegekre gondolsz? Nekem van egy par, egyik sem zavar. Pl arcomon es hatamon anyajegyek nyomai, hasamon csaszar.. kit erdekel?
2021. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Többen, mint gondolnad. De milyen hegekre gondolsz? A legujabb egy 13 centis muteti heg a labamon, ezenkivul van egesbol szarmazo kisebb serulesek (vasalo, suto, cigi) , uvegszilank miatt is, kutyaharapas ketto is.

En emlekkent tekintek rájuk, egyik sem volt kifejezetten rossz, inkabb csak a sajat hulyesegeim. Modell mar nem leszek ilyen tokeletlen bőrrel, de ezt azert valahigy sikerul feldolgoznom. 😃

2021. jan. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Van. Szerintem több is mint tíz. Egy kivételével mind műtéti.

Nem zavar. Az elfogadádssal sose volt bajom. Örülök hogy megmaradtam élőben.

2021. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem több nagyobb (égési)hegem van, ami látható helyen van és nő létemre elég nehéz elfogadni őket. Ha vannak itt sorstársak szívesen beszélgetnék velük.
2021. jan. 21. 23:25
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Lehet nem vagyok normalis, de nekem tetszenek a hegek.
2021. jan. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy az oldalamon, mütéti. Már nagyon halvány, de zavar. Mármint elfogadom így magam és nem jövök miatta zavarba, de jobban meglennék nélküle. Gondoltam rá, hogy tetkoval elfedetem. Valami szép, szexis csipke tetko jobban mutatna a helyén.

Ricinus olaj meg svédcsepp elég jol elhalványitották, csak lusta vagyok naponta használni meg elfelejtem, lehet már elmult volna.


45/n

2021. jan. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak égési hegeim, látható helyen: kézfej, kar. De vannak más hegeim is. Engem nem zavarnak. Sose láttam őket csúnyának. Úgy érzem ez is hozzám tartozik. Mekkorák a te hegeid? És hol vannak? Mert ha a fél arcodon egy égési heg van, akkor azt értelemszerűen nehezebb elfogadni, mint nekem ezt pár foltot a karomon. Nekem írhatsz, ha gondolod, viszont éngem nem zavarnak az enyémek és nem is nagyok. Így nem tudom mennyire vagyok sorstárs. :)
2021. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az arcomon három is van. Két műtéti és egy sérülés. Nyilván jobb lenne nélkülük, de nem ez a legnagyobb baj a külsőmmel.
2021. jan. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Még nyáron, amikor a talicskát toltam egy szűk helyen, a kézfejem hozzáért az érdes falhoz, és gyönyőrű 2 mély foltba lehozta a bőrömet onnan.

Kicsit fura most a bal kézfejem, 2 nagy rózsaszín sebhellyel, + egy nagy anyajeggyel.

Eleinte mérges voltam, mert gondoltam, hogy ez egy életre "szépséghiba" lesz egy nő kezén, de őszintén aztán kit érdekel. Legalább emlékezni fogok rá, hogy sosem vetettem meg a fizikai munkát itthon, még ezt követően sem.


Vicces, hogy tesómmal felváltva vittük akkor a taliga földeket, és neki szintén az a szűk hely leszedte ugyanígy a bőrét.

De nem hiszem, hogy akármi szégyellnivaló is lenne ezekben vagy akármilyen hegekben. Megmutatja, hogy mennyi mindenen mentél már keresztül, mesél az életedről.

Úgyhogy támogatom #5-ös hozzászólását, nekem is tetszenek a hegek.

2021. jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az alkaromon van egy nagy vágás. Eltörtem a kezem, elég durván és meg is kellett műteni. De ennyi. Sokáig szomorú voltam miatta, de már nem. Egyébként normálisan működik szerencsére, ami nagy dolog, mert... hát.. akit.érdekel jobban annak elmesélem, hogy nézett ki 😬

F

2021. jan. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!