Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 30 eves nonek mennyi...

Egy 30 eves nonek mennyi penze kell hogy legyen?

Figyelt kérdés
Miket kell elernie az eletben? hol kellene tartania mar 30 evesen?
2021. jan. 22. 12:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
98%
Egyénfüggő az alapokon kívül. Miben akar sikeres lenni?Na abban kéne tartania valahol elsősorban. Motivált,tanul,keresi a megoldást = van életjele. A többinek nincs.
2021. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
92%
Ezek a kérdések teljesen feleslegesek, mert mindenki ott tart, ahol neki egyénileg kell. Nincsenek ilyenek, hogy kinek hol kell, stb. ez butaság. Az élet nem így működik.
2021. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
98%
Minden ember más, mindenki más háttérből indult. Ezért sehol nem kellene "kötelezően" tartanod. Az is jó ha karriered van, az is ha gyereket nevelsz otthon. Ugyanígy igaz az pénzre is, az is jó ha kevés megtakarításod van mert utazol, de az is ha saját házad van és megelégszel azzal hogy azt csinosítgatod mikor egy kis pénzhez hozzájutsz
2021. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem:Férjezett, minimum egy gyerek, ingatlan (hitelből akàr),egy normàlis autó és kb 2 millió félretett pénz.Ez lenne az ideàlis.
2021. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
24%
Ja kihagytam a diplomàt és a jó munkàt, de az alap.
2021. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonymousreview60 ***** válasza:
56%

"Minden ember más, mindenki más háttérből indult. Ezért sehol nem kellene "kötelezően" tartanod" Ez így igaz, de 40 éves férfiként kb. ilyeneket hallok a nők tekintetében, mint kimondatlan társadalmi elvárás:

Szakma vagy egyetemi végzettség, ettől függően 5-10 év munkatapasztalat.

Önállóan él bérelt vagy saját ingatlanban vagy a párjával él.

Saját lakás vagy 3+ éve fizetett lakástakarékosság (akár csak saját számlán halmozva).

Nem szűz, túl van 2 komoly kapcsolaton (nem feltétlen eljegyzéssel zárultakon).

2021. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
66%
4es az ilyenek miatt van annyi komplexusos kapuzárási panikos nő...férjezett minimum 1 gyerek..aha jó, 32 vagyok, van komoly kapcsolatom, de nem vagyok férjnél és gyerekem sincs. Majd lesz. Van viszont 2 diplomám, phdm, jó állásom és jártam 30 országban. Nekem így jó. Mégis ki mondhatja meg azt, hogy minimum egy gyerek, és ha nem jön össze, ha nincs megfelelő partner stb. azért ez nemcsak a nőkön múlik...
2021. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
42%
6-os. Az általad felsorolt elvárásokban mi olyan veszett nagy dolog? Talán nem várható el, hogy kb 30-40 évesen legyen szakmája egy embernek és munkatapasztalata? Hogy ne anyukájával éljen? Hogy fel tudjon mutatni valamit, hogy van látszatja a munkájának és nem elherdálta az összes keresetét? Hogy volt már kapcsolata, nem teljesen selejtes, aki a kutyának sem kell? Ezek alapok.
2021. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
72%
Ja azt hittem az ember véleményét kérdezik itt, nem tudtam,hogy tilos leírni amit gondolok. .
2021. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
32%
7es egyébként szerinted 40 évesen ideàlis szülni?
2021. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!