Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szombaton illetlenség ilyen...

Szombaton illetlenség ilyen esetben telefonálni?

Figyelt kérdés

El akarok kezdeni vezetni, és az autósiskolában hétfőn azt mondták hogy várjak a hét végéig hogy telefonáljon az oktató akit választottam. Megadták a számát hogyha véletlenül nem hívna, akkor én hívjam őt hétvégén. Nem hívott eddig, és már nem is nagyon hiszem hogy fog, szóval nekem kellesz hívnom, csak nem tudom hogy nem illetlenség e pl szombat délelőtt vagy délután hívni. Nem tudom hogy az oktatók szombaton dolgoznak e vagy csak hétvégén, meg nem tudom nem e gáz úgy felhívni egy oktatót hétvégén hogy még vadidegen számomra. Szerintetek mit tegyek? Hívjam még ma délután vagy majd holnap?

17/L


2021. jan. 22. 13:04
 1/5 kicsibarany ***** válasza:
100%

"hogyha véletlenül nem hívna, akkor én hívjam őt hétvégén"

Ha egyszer ez volt az utasítás, akkor nem illetlenség. De nyugodtan felhívhatod ma is.

2021. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ők mondták, hogy hívd a hétvégén.

Szombaton "hivatalos hívás" inkább délelőtt, max. 14-ig, hacsak máshogy nincs jelezve a "nyitvatartási idő" vagy nincs ügyelet vagy az ügy nem halaszthatatlan.

Vasárnap nem telefonálnék ilyen ügyben, de most még igen.

Elnézést kérnék a zavarásért, és hivatkoznék arra, hogy a suli mondta, hogy hívd a hétvégén, ha ő addig nem keres téged.

2021. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szombaton is dolgoznak, fel fogja venni, hívjad nyugodtan. Ha nem dolgozna véletlenül úgyse veszi fel.
2021. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hívd nyugodtan, hiszen ők mondták. Én olyan 10-11 között, vagy délután 2-3 között próbálnám.


"Jó napot kívánok, XY vagyok, az YX autósiskolával kapcsolatban keresem. Azt mondták, hogy hívjam fel Önt hétvégén. Alkalmas most az idő?"

2021. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ma délután felhívnám, ha eddig nem hívott, felesleges szombatig várni.
2021. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!