Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akiknek a covid miatt nincs...

Akiknek a covid miatt nincs munkájuk,miben reménykedtek,minek örülnétek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 01:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Ilyen suttyó nem mlm-esnek látszó, de valójában AZ üziket ne küldjétek már légyszi! Ez a másik legnagyobb gerinctelenség, azokon feljutni, akik amúgy is szrban vannak, aztán majd fizethetik helyetted a hitelt. Gratulálok, kedves levélíró, aki pár perce küldted el a bemásolt sablondumád! Ha valóban vállalkozni szeretnél, ismerőseidet vonád bele, szakembereket, nem noname embereket a gyakoriról. XD xD Milyen fake lett ez az oldal! Ne haragudj, de úgy tekintem az üzenetet, mintha meg sem láttam volna.


Illetve mindenkit csak arra biztatok, hogy ilyen üzeneteknek be ne dőljön, mert aztán ti maradtok a szrban!!! Hogy lehet kihasználni más szorult élethelyzetét?! Van még az ilyenekben emberség?! Jesszus Mária!

2021. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
9 és 10...mik ezek a válaszok ? 11?
2021. jan. 24. 15:56
 23/31 anonim ***** válasza:
Reményetek az Úrban legyen…a tökötök a kezemben van.
2021. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Ez így szép.
2021. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Köszönöm a moderátorok munkáját!
2021. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Kik és mit?
2021. jan. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Mégis az ő oldalukat használod. ;)


Visszatérve az mlm-es levélre:


Komolyan gondolja bárki is, hogy ilyen kérdéseket mlm-es tartalmú levelet küldözget a válaszolóknak?!

2021. jan. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Most kaptam én is.

De mi lenne,ha a kerdesre koncentrálnánk😂

2021. jan. 27. 13:14
 29/31 anonim ***** válasza:

Először azt feltételeztem, hogy te vagy kérdező, de ha ez igaz ), akkor ez most kizárja. 😂😂😂


Egyébként én arra vagyok kíváncsi, milyen okból íródott a kérdés?

Sokat ehhez nem lehetne hozzáfűzni, szerintem alapjáraton akik eddig dolgozták, szeretnék visszakapni a munkájukat, az "albérletüket", a körülményt amiben éltek, a szabadságukat. Ezek annyira alapvető dolgok, hogy másra nem is nagyon lehet gondolni.

2021. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Hát igazából érdekel,hogy mi van másokkal,mégis mennyien vannak,illetve,hogy ezt hogy élik meg. Mert ha most úgy nézzük,azért nem könnyű a helyzet,és sokan vannak...Most beleképzelném a helyébe magam,mit csinálnék? Nekem nem olyan szakmám van,de mi van,ha valaki koronás lesz,aztán mindenki aki reggel kezet fogott vele pl én is megyünk haza aztán valamelyikünknek komoly baja lesz? Foglalkoztatott a kérdés. Engem nem érdekel,hogy most milyen a vírus stn,az már igen,hogy ez hogyan befolyásolja az életünket,nem érdekelnek a hírek se,menjen mind ahova akar...
2021. jan. 27. 16:01
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!