Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy folytatnál egy beszélgeté...

Hogy folytatnál egy beszélgetést ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés

Köszönés után ki van kötve, hogy nem írhatod a sablon "mizu?, hogy vagy?, milyen napod volt?, mesélj magadról" szövegeket, viszont nem tudod, ki az adot személy, mi érdekli, mikre kíváncsi stb.


Rengeteg ember így szeretne "beszélgetni", de jóformán mindent megtilt, ahogyan elindulhatna egy beszélgetés...gondolom hátha valaki tud valami megoldást, hogy akkor tulajdonképpen az ilyen emberek mit várnak, mit szeretnének hallani/olvasni? :D


2021. jan. 26. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, pl leírhatnád, hogy mi történt veled aznap, persze nem kisregényként, aztán rákérdehetnél, hogy: Veled történt már hasonló?
2021. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kérdezz rá pl. konkrétumokra! Pl. milyen sorozato(ka)t nézel mostanában? Mert én elkezdtem ezt meg ezt és nagyon jó... Ez csak egy példa, de sok mindenből ki lehet indulni. Az általános "milyen napod volt?, hogy vagy?" kérdésekkel az a probléma, hogy főleg most a vírus miatt, sok mindenkivel semmi sem történik, szóval miről írjon? :D
2021. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tarskereso? Elso uzenetnel?

Elsore azt szoktam irni, hogy nagyon tetszenek a kepei, vagy nagyon felkeltette az erdeklodesem a kepei alapjan. Esetleg kerdeznem, o nem lat-e tul komolynak a kepeim alapjan. Vagy tul mittudomen.

2021. jan. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

chat.hu igazából :D unatkoztam, legalább 7-8 éve nem voltam ott, gondoltam felnézek beszélgetni valakivel, és idáig 1-2 emberrel sikerült 2-3 mondatnál többet váltani, de mindenhol ezeken a "szűrőkön" fennakadtam :D

azután pár ember bemutatkozását elolvastam, és jóformán minden ki van kötve, hogy mit nem írhatnak neki, mert akkor tuti válaszra sem méltat.


mondjuk nehéz kihámozni azokat az embereket ott is, akik valóban beszélgetni vannak ott és nem csak valami aberált fétis kiélése céljából :D

2021. jan. 27. 06:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!