Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova tűntek a céltudatos,erős...

Hova tűntek a céltudatos,erős akaratú emberek?

Figyelt kérdés
Sokan itt is meg máshol is csak azt mondják,hogy jajj ez van, stb. Engem is lehangolnak,pedig igyekszem kihozni magamból a maximumot.
2021. jan. 27. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Véleményem szerint azért mert mostanában kezdtek el komolyabban foglalkozni az érzelmekkel. Régen mindenki csak a munkát nyomatta és kb ennyi. Mostanában meg hogy jobbak az életkörülmények már jut idő az ilyesmire
2021. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eddig miért nem jutott?Mindenkinek kell idő,hogy gondolkodjon,akkor munka közben oldotta meg mindenki?
2021. jan. 27. 16:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Csak szimplán többet foglalkoztak munkával hogy túléljék. De ez csak saját elmélet
2021. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

A mai világ sajnos nem ezt díjazza, hanem a kényelmet és a kompromisszumkeresést.


Régen többet kellett tenni pusztán a túlélésért is. Fát hasogatni például, hogy télen ne fagyj meg. Regényekben olvasni, hogy "pirkadatkor elindult a hegyre, délre fel is ért" - ma ott halna meg félúton valahol emberünk, mert nem bírna még felsétálni sem.


Eszméletlenül elpuhult az emberiség egy része, és mindent azonnal akar, minimális erőbefektetéssel.

2021. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Az nem úgy van, hogy elhatározom, hogy céltudatos, erős akaratú ember leszek holnap reggelre..


Sajnos ez egyrészt genetikai kódoltság, amin nem lehet változtatni, másrészt az élet viszontagságai, megpróbáltatások, életválságok, a 45.gonosz rosszindulatú ember és a 468.beszólás, vagy sértés után, még egy erős jellem is megtörik.

2021. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5 vagyok. Ez ugyanúgy hülyeség szerintem, hogy légy pozitív. Akit semmilyen kudarc, vagy sérelem, nehézség nem ért az életben, az könnyen tud pozitív lenni.


De ha majd sok rosszon keresztülmegy, rájön, hogy az élet célja valahogy túlélni az életet.

2021. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hello 🙋🏼‍♂🙋🏼‍♂🙋🏼‍♂
2021. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A bezártság ezt is eredményezi.
2021. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A bezártságot érthetjük úgy is,hogy egyedül van a kötelességei után az illető sztem,nemde?
2021. jan. 27. 18:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!