Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bp-i Okmányirodába miért...

Bp-i Okmányirodába miért foglalt mindent időpont március 30-ig?

Figyelt kérdés

Kicsit pofátlannak érzem, hogy több ezret kiszednek a jobbágy zsebéből jogsi, személyi lejáratakor.

De az, hogy két hónapos időpontot osztogat, bicska nyitogató.

Na majd kiváncsi leszek a nagy, mélyentisztelt hatóságra, mikor meglátja a lejárt szart.


2021. jan. 31. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert lefoglalták előtted a többit. 💁🏼‍♀️
2021. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem úgy van, hogy most semmi nem jár le...?
2021. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért, hogy senki ne menjen oda személyesen, hanem mindent ügyfélkapun intézzenek. A vírus miatt…
2021. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3. Érthető, de senkitől nem lehetne elvárni ezt. Én tudok olyan informatikai analfabétákról, akik a gép bekapcsolásán kívül bajban vannak, ha bármit csinálni kell a géppel, hiába magyarázták el nekik sokszor, pedig értelmes, diplomás emberek. Nem mehet mindenkinek minden, ezt el kéne fogadni és nem az emberre erőltetni. Igen, a párezer forintok kihuzigálása a zsebekből, az is nagyon megy nekik, kb. erre van eszük, normális megszervezni valamit fejlett 21. században, az nem, mondjuk valami olyan rendszert alkalmazni, ami gyors, és 1 perc alatt 1 ügyfelet lezavarnának vele két gombnyomással.
2021. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik okmányirodába mehetsz, nem muszáj a lakhelyedhez legközelebb lévőhöz menni. Nálunk Óbudán folyamatosan tolonganak, kétszer voltam itt ügyintézni, egyszer napokkal előre kellett szólni, egyszer pedig reggel 10-től délután 2-ig ültem és vártam, mire sorra kerültem. Azóta az első kerületi okmányirodába járok, ott negyed órán belül sorra szoktam kerülni.
2021. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!