Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek aki nem oltatja...

Szerintetek aki nem oltatja be magát, az később kiszorulhat a magánegészségügyi ellátásból is?

Figyelt kérdés
Várható ilyen szankció?
2021. febr. 1. 19:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
Szankció nem hiszem, de hogy be nem fognak engedni teszt nelkul az 1000%, vagy lehet hogy oltas nelkul se.
2021. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor aki nem fogja beoltatni magát, az majd nem mehet orvoshoz ha beteg? Az kemény..
2021. febr. 1. 19:49
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem vicces, hogy az összes "szolgáltató" csak a markát tartja a legkülönfélébb jogcímeken, a díjakért cserébe pedig csak egy nagy, retkes, álló lóhímtagot óhajt adni "ellenszolgáltatásként". Lehet úgy is gondolkodni, hogy az oltás nélkül kevésbé lesz talán szükségem arra, amit itt sokan "egészségügyként" emlegettek. Oké! Legyen az, hogy sehová nem fordulhat az ember, de akkor inkorrekt kikényszerített módon a díjakat szedegetni, vonogatni is! micsoda világot élünk, hogy akaratod ellenére lenyúlnak ÉS nem is akarnak adni érte semmit cserébe?! Több, mint gyomorforgató a nyugdíjjárulék szedegetése is, - amikor egyértelműen arról szól a korhatár folyamatos feljebb tornászása, hogy semmit ne élvezhessen belőle az ember, akit egy életen át lehúztak rá! Ez az ország egy állatkert!
2021. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Te a maganeu-rol beszeltel. Ott fixen nem fognak nélküle beengedni. A magaeu nem kotelezo ezert irtam.

Nem orvoshoz nem mehetsz, hanem maganorvoshoz, vagyis marad a sima eu.

2021. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ez már be lett jelentve?

Csak érdeklődöm, mert nőgyógyászhoz és fogorvoshoz is magánba járok, időben kell váltani majd.

2021. febr. 1. 20:42
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
a végén majd lesz szép csillagmintás felvarrónk, meg pecsétek az igazolványokban, hogy kik az igaz, orvoshívő emberek, meg kik azok, akik merészelnek nem egyetérteni ezekkel a csökött istenségekkel... szerintem annak örüljünk majd, ha az utcára kiléphetünk, nemhogy még esetleg ellátást kapjunk...
2021. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ezért akarok felkészülni erre, mert nyilván akkor orvost kell váltanom, de aki állítja, hogy ìgy lesz, nem igazán akarja leírni, hogy mikortól, meg hol olvasta. Hiába kértem.
2021. febr. 1. 22:27
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Sehol nincs erről szó, honnan szeditek?

Akkor ilyen alapon állami szektorba se lehetne járni, ráadásul a magánért fizetni kell.

Én is magánúton járok nődokihoz, de majd megkérdem tőle...

2021. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Felkaptam erre a fejem, Kérdező, de nem találok a neten erről semmit, legalább linkelhetnék, hol találták.

Azt hiszem, ez megint egy újabb rémhír, nekem amúgy is tele a hócipőm az egésszel, csak szétidegelik az embereket teljesen!

2021. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%

De en nem irtam hogy lenne rola valami, hanem hogy valoszinuleg ez lesz. (sajnos).

Jelenleg is ez van. De a jövőben lehet hogy orvos valogatja inkabb.

2021. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!