Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen hiteles környezettudato...

Milyen hiteles környezettudatos/hulladékmentes blogokat vagy bloggereket ismertek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon érdekel a téma, hogy tudnék környezettudatosabb háztartást vezetni, és olyan bloggereket keresek, akik mindennapi hulladékmentes alternatívákról mesélnek, arról, ők hogy oldják még a dolgokat, satöbbi.


De olyanokat szeretnék látni, akik ezt hitelesen csinálják, szóval nem feltétlenül ilyen 20 ezer követős, legdrágább környezetbarát cuccokat vásárló instabloggereket, akiknek minden második posztja valami reklám, hogy mit vegyek...


Tudnátok ilyeneket ajánlani? Ti kit követtek? Blogok, instagrammosok is jöhetnek.


2021. febr. 1. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Rimóczi Zsófi
2021. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem ő nem hiteles....
2021. febr. 9. 18:23
 3/3 anonim válasza:
Nekem Kump Edina (hulladekmentes.hu) ilyen, eleve ő indította el az egész hazai zero waste mozgalmat, ráadásul a téma szakértője is. Szóval nem az a tipikus blogger, vagy instagrammos, mint amit kérdezel, de ha valóban jól szeretnéd csinálni, akkor szerintem olyat kövess, aki hozzáértően tudja is mit miért csinál.
2021. febr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!