Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez idiotan hangzik szerintem,...

Ez idiotan hangzik szerintem, de a most felbontott csomag maszktol zsibbad az arcom. Nalatok mar volt ilyen?

Figyelt kérdés

Nekem soha semmi bajom nincs tole, nem zavar, nem kenyelmetlen, semmi... de miota ezt a csomagot hasznalom, ez van.

Igen, hulyen hangzik, szerintem is 😂 de a kerdes komoly. A zsibbadas pedig eleg durva....


2021. febr. 2. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

IGEN!


De nekem nem eldobhatóstól, hanem sima szövettől. Feltettem, és így nem is zsibbadt, hanem olyan érzés volt, mintha allergiás reakció lenne, így bizsergett.

2021. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igenigen, a bizsergés talán jobb szó rá....

De annyira durva, es orákig fennmarad még utána.


Köszi hogy írtál! Valahol megnyugtatott hogy nem én szomatizálok, vagy valami....

2021. febr. 2. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

What? Hol zsibbad? Ugyanolyan, mint amit korábban is használtál?

Ha nem, akkor valahogy allergiás vagy az adott anyagfajtára. Ha ugyanazt használtad már nemrég, akkor vagy mástól van, vagy rákerült valami.

2021. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hat ugyanattol a gyartotol rendeltem direkt, de ennek mas anyaga van, mint az elozo csomagnak.

Haljatok meg a nyelvem is bizsereg kicsit....pedig csak fel orat volt most rajtam. En is arra gondoltam, hogy vmi alergias reakcio lehet...

Asszem kuka az egesz csomag, sajnos...

2021. febr. 2. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd majd meg, hogy miből volt a felülete, milyen lehetséges allergéneket tartalmazott azért. De igen, ez kuka sajnos.
2021. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem elégséges bőven, ha egy időben egyetlen egy maszkot hordasz. Attól biztosan nem fog zsibbadni az arcod.
2021. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!