Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is túlzás volt...

Szerintetek is túlzás volt letiltani?

Figyelt kérdés
Kedveskedtem egy csajnak az instagramon, dicsértem a képeit, rajzait hogy milyen tehetséges, meg én is szívesen lettem volna akkor azon a helyen stb. Erre letiltott.

2021. febr. 3. 20:58
A kérdező szavazást indított:
Igen túlzás volt
Nem, tök igaza volt
Kevés volt, Szerintem előbb meg is kellett volna aláznia
Ha nekem írnál ilyeneket meg is késelnélek
Férfi vagyok és én is jártam így
Férfi vagyok, csináltam ilyet, nem tiltottak le
Ha az én csajomnak udvarolnál le is lőnélek
Sajnállak
Ezt meg érdemelted
Irigyellek
41 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Megérdemelted. Látta a szándékod, nem hülyék az emberek. Lehet normálisan is művésznők tudtára adni, hogy tetszik amit csinálnak, akkor még talán össze is barátkozhattok (de csak ennyi). Nekem sikerült.
2021. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Vannak emberek akik nem veszik észre mikor elég és főleg, hogy mikor sok amit csinálnak.
2021. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez van, nem kell a szívedre venni, az ember nem mindenkinek jöhet be. ;)
2021. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1: hogy jöttél rá, hogy művésznőről van szó?
2021. febr. 3. 21:07
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
A kérdésből egyértelmű. Megvan a maga helye és módja, ahogy és amikor lehet velük kommunikálni, sőt, ők fognak hozzád szólni.
2021. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha egy idegen random egy csaj képe alá kommentelget, az ijesztő. Főleg a semmiből jövő bókok. Az az "én is szívesen lettem volna ott akkor, azon a helyen" kifejezetten ijesztően tolakodó. Mondom ezt férfiként. Ne dícsérj idegeneket! Creep vagy.
2021. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon sok voltál gondolom többre mentél volna valami valós kritikával, aki fest az sok embertől kap üres dicséretet. Ezt senki se szereti, mert van mögötte hátsó szándék
2021. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Én is fent vagyok instagramon,megosztom a munkáimat,mert grafikus hallgató vagyok,de ha valaki dícsérni kezdi még ha nagyon erőltetetten is, megköszönöm.

A 40. után meg már le se láttamozom,ha csak abból áll a beszélgetés,hogy engem dícsér vagy a munkáimat.

2021. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Fanszőr. Ez tini kategoria
2021. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Kicsit túl sok voltál...


Azt leírni egy kommentben az insta képe alá, hogy "Nagyon szép" vagy egyéb módon dícsérni nem nagy dolog.


Szerintem ennek még örült is volna, de van egy olyan érzésem, hogy ráírtál, ami már kezd furcsa lenni, főleg hogy folytattad a beszélgetést hogy te is szívesen lettél volna az adott helyen és az stb... miatt gondolom, hogy ennél is többet mondtál neki.


Ez nagyon ijesztőn és furcsán is lejöhet a másiknak, mert azt hisze hogy van valami hátsószándékod.


Legközelebb elég egy like nyomása vagy egy komment.

2021. febr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!