Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez tényleg így van? Tényleg...

Ez tényleg így van? Tényleg igaz ez a szerelmi csalódásról? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
"Egy nő igazi (szív) fájdalma nem ez a nyüsszögés, nem ilyen hisztis és értetlen. A szív csöndben és alattomosan fáj, mert annyira fáj, hogy a lélegzet bentszakad. Akinek a szíve megszakad, az nyikkanni sem tud, nemhogy panaszkodni, sírni. Aki átélte, tudja hogy a megszakadt szív néma."

2021. febr. 6. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
A leírás alapján ez inkább szívinfarktus.
2021. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez így van, de nem csak szerelmi csalódás válthat ki ilyet, bármilyen nagy veszteség. Katatón állapot
2021. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Akinek van szíve, az előbb vagy utóbb megtapasztalja ezt, akinek nincs, sosem fogja.
2021. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A sírás akármilyen hihetetlen is de már feldolgozási szakasz. Azaz az első lèpés ahhoz hogy tullépjen/talpraálljon az ember.


A valodi mérhetetlen fájdalom szerintem is az amikor már sírni sem tudsz, inkább "megsemmisülsz", sokként hat.

Volt már ilyenben részem.

Azt hittem elindulok a Dunanak is és pokerarcom volt.


Csak épp utközben (es itt jön az hogy szerintem van isten), találkoztam vakakivel..

2021. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
*olyan sokk volt, hogy a menstruaciom kimaradt 60 napig is. Es utánaolvastam hogy a szervezet amikor tulélésről van szo, akár fizikai baj esetén is, az energiatartalékoláshoz, ill energiagyujtéshez hogy helyreállitsa a szervezetet/önmagát es minden erőt a gyogyulásra forditson, legelsőként a szaporodási funkciot zárja le es azt nem látja el.
2021. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nincs hozzaszolnivalom a copy paste tesco penztarosno idezetekhez.
2021. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Mert egy tesco pénzárosnő nem lehet ember a te szemedben, az a te szegénységi bizonyítványod!
2021. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Legalábbis nálam így volt. Megszólalni se bírtam. Csak ültem és néztem magam elé. Egy hang nem jött ki a torkomon. Órákon át. Éreztem, hogy szomjas vagyok, de nem álltam fel inni, csak ültem.
2021. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Két esetben volt úgy, hogy megszólalni se bírtam, "megnyikkanni" se. Azt hittem ezek előtt, hogy mindent átéltem már, aztán kiderült, hogy mégsem, és addig nem tudtam, hogy mi az a fájdalom.


Szerelmi csalódás

Többen visszautasítottak már, több reménytelen "szerelem" is volt az én életemben. Amikor megmondták, hogy nem kellek nekik (volt aki finoman, volt aki durvábban közölte), én x hétig egyfolytában csak sírtam. Volt egy srác, aki reményt adott, elhitette velem, hogy szeret. Lefeküdtünk, és utána nem is keresett. Amikor én felhívtam, azt a választ kaptam, hogy: "Mit hittél? Majd összejövök veled?" Mondanom sem kell: összetörtem. Valahogy nem tudtam megszólalni se. Sírni se sírtam, ürességet éreztem.

2021. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!