Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az élet egy nagy fekete...

Az élet egy nagy fekete humorú groteszk vicc lenne?

Figyelt kérdés

Pl meghal egy hiresség és többen ismerik meg mint életében.

vagy itt vagyok én, lassan teljesült vagy teljesült minden amit szettem volna de addigra már kiégtem... Úgyhogy csak savanyúan cinikusan csak röhögni tudok rajta. Mikor lobogtam égtem az adott dologért akkor az élet direkt betett nekem. :/


Ti mit gondoltok?



2021. febr. 6. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A kiégés egy természetes dolog. Egyetemen tanítják a tüneteit, kezelését.

A legjobb ha átgondolod, hogy innen most hogyan tovább és váltasz (ha más emberek miatt érzed ezt, akkor őket próbálod meg kiiktatni)

2021. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ahogy mondod kérdező.

Másik példa: Rengeteg ember van a világon akik azt sem tudják hová tegyék a pénzüket, és még több aki nem tudja mit eszik holnap. Ne lenne elég pénz/étel mindenkinek? Egy rossz vicc.

Az élet pluszba kiszámíthatatlan, én kezdek úgy érezni, hogy szarba sem nézem az egész életet.

2021. febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!