Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent ha valaki facebooko...

Mit jelent ha valaki facebookon csak egy piros szív jelzéssel reagált az üzenetedre?

Figyelt kérdés

Amiatt merült fel bennem a kérdés mert van egy lány ismerősöm. Eddig ha írtam neki valami olyat ami jól esett neki azt mindig szóban fejezte ki, hogy nagyon köszöni, jól esett ezt olvasni, emoji jelekkel eddig még sosem reflektált. Most viszont nem válaszolt szóban semmit, csupán egy szívvel reagált az üzenetre.

Aki szokta ezt az emoji-t használni ők mikor szokták ezt írni, mikor szoktak így reagálni egy üzenetre?

Nem vagyok igazán otthon ebben a témában, én nem igazán használok ilyeneket, emiatt is érdekelne az ezzel kapcsolatos válaszok.


Előre is köszönöm a válaszokat.



#facebook üzenetre való reagálás
2021. febr. 7. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor használom ezt, mikor nincs kedvem/időm beszélni a másikkal. A lényege, hogy így mégsem egy seen-nel zárom le a beszélgetést.
2021. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik akkor sima felfele ujjal reagalok. Ha nagyon tetszik, szeretem, megmelengeti a szivemet, akkor szivecskevel reagalok.


De azert fugg a tartalomtol is.

Pl ha azt irjak h szep volt ma a hajam. Akkor az szivecske.

Pl. Ha rakott krumplit evett vki vacsira es megirja akkor azt is beszivecskeznem, mert az a kedvencem 😂

2021. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Most ezt minek megint?

Barátnak és neked tetsző embernek is szólhat, hogy "jajj de cuki, jajj de édes, jajj de szeretlek, jajj de jót mondtál".

Ez kb semmit, meg sok mindent is jelenthet. Ez egy jó szmájli, de szerelmi ügyekben nem egyértelmű, és nem is erre való jelzés.

2021. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En akkor irom, amikor valami kedvedet ir az illeto, vagy valamit jol csinalt. Dicseret fele meg ertekelest adok a masiknak. Meg persze ha mar leirt valamit, de nem lehet ra nagyon mit mondani.
2021. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen a válaszokat.

Én régen ilyen szíveket annak küldtem és csak akkor használtam ha a párommal beszéltem, így kissé elmaradott vagyok ilyen téren.

Azon kevés emberekkel akikkel szoktam beszélgetni szinte csak mosolygó arc emoji-kat szoktunk nagy ritkán küldeni egymásnak, ezért nem igazán tudtam mit jelent a szív. A lány komoly párkapcsolatban él és elég hűséges típus így a szerelmi szálas dolgokat alapból kizártam de ettől függetlenül érdekelt hogy mit jelenthet, de ezek szerint nincs különösebb jelentősége ebben a kontextusban.

2021. febr. 7. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan, mint a naon szeri. Marmint barmire, barkinek.
2021. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!
2021. febr. 7. 14:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!