Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni ?

Tudnátok nekem segíteni ?

Figyelt kérdés

A segítségekre lenne szükségem...


22 éves lány vagyok, barátaim nincsenek, barátom sem és nem is volt...


Már oviban is kissé elvontnak éreztem magam, és megnyílvánultak az agresszió jelei. Történt egyszer, hogy egy fiúval homokoztam, és ő elakarta venni a játékomat, nem esett jól... Aztán láttam egy igazi ásót, kerti ásót tudod, és elképzeltem hogy belevágom a fejébe.


Az általános iskola maga volt a rémálom... Sokszor összetűzésbe keveredtem más diákokkal, de magamtól nem bántottam senkit, és nem is kötekedtem... Különcként élték meg hogy kicsit más vagyok, pedig normális a családom...


Ahogy idősödtem, a legtöbb lány már fiúzott illetve áradoztak róluk... Én nem tudtam ezt felfogni. Ahogy a fiúk közeledtek felêm nem tudtam mit kell csinálni, nem éreztem magam ösztönösen arra, hogy mit kell mondani egy adott helyzetben... Pl: nemrég meghalt a mamám, mindenki ki volt bukva, én pedig nem tudtam hogy ilyenkor mit kell csinálni, így eljátszottam hogy mennyire sajnálom én is, de ez nem volt igazi...


Magamról annyit hogy mások szerint nem.vagyok csúnya lány, és sok fiú próbálkozik nálam, de hiába... Úgy érzem nincs arra szükségem, hogy mások akaratának alárendeljem magam, mert lényegében ez a párkapcsolat... Akárcsak a barátság. A szüleim persze mondogatták hogy miért nem barátkozom, de nem tudtam rá érdemleges választ adni.


Valahogy úgy érzem most már magam mint egy álomvilágban... Nem érdekelnek a dolgok egyszerűen... A művészetet szeretem. Pár napja megvágtam magam véletlen egy késsel, és ahogy folyt a vérem, az csak felerősítette azt a tényt hogy én is csak egy ember vagyok... Aztán eljátszadoztam a gondolattal, hogy milyen szép és különleges lennék akkor, ha az egész testemet heg borítaná, illetve a vágások következtében vér. Így végre egyedi lehetek... Úgy érzem ez nem normális, de sokkal jobban tetszik mint a kőkemény valóság. Lehet gyenge vagyok hozzá... Elnézést ha hosszúra sikeredett... Mit gondoltok mit kellene tennem?


2021. febr. 9. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Szia! Az egészról a magány tehet, én is ilyen vagyok, 4 fal közt egész nap, senki le nem kakkantja az arcom! A párkapcsolat nem valakinek az akaratának való alárendeltség normál esetben, hanem két ember szereti egymást és együtt akarnak fejlődni, megoldnai az élet problémáit! Ha van kedved beszélgetni írj rám! Megkeressük a megoldást! Semmi hátsószándék! 😊


26/F

2021. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól érzed hogy nem normális.
2021. febr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tudunk segíteni, de ha szólsz a szüleidnek, vagy egyedül felkeresel egy szakembert akkor kezdenek veled valamit.
2021. febr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Antiszoc vagy, le nem vezetett energiákkal. Az agresszió alaphelyzetben azt jelenti, hogy azonnal menj el sportolni valamit, ha utána is ugyanezt érzed, akkor már lehet probléma.


Az hogy nem tudod, hogy társas szituációkban mit kéne csinálni, szintén normálisnak tekinthető. Mindenki így van ezzel, aki még nem volt benne. Bele kell tanulni.

2021. febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon betegen, károsan, negatívan torzan látod a barátságot és a párkapcsolatot. Csak a rossz kapcsolatoknál van amit említesz, a jó kapcsolatoknál a másik lénye is éltet téged, együtt dolgoztok, egyek vagytok, mint társak, igaz testvérek.

Ezt leszámítva nem értem mi a baj. Miért akarsz tenni valamit? Mi ellen? Mi zavar? Privátban légyszi.

2021. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Antiszociális személyiségzavar - Szociopátia. Nincs ellenszer.
2021. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!