Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez szexuális zaklatásnak...

Ez szexuális zaklatásnak minősülhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kb mikor olyan 10-12 éves lehettem anyámnak volt egy párja sokáig,szóval konkrétan a nevelőapám volt.Gyerekként sokszor zavarbaejtően bámult engem,egészen kábé felnőttkoromig és mondogatott olyanokat,hogy megtanít csókolózni meg hogy hogy kell örömet szerezni a fiúknak és sokszor próbált kettesben lenni velem és akkor állandóan anyámat szídta nekem.

Anyám erre semmit se mondott mikor elmeséltem és én a reakciójából azt hittem pedig ez normális dolog.

Ahogy elkezdtem felnőni és erre emlékeztem és nem igazán érzem normálisnak

Azóta már nincsenek együtt,de találkozgatnak és őszintén a frász kerülget tőle.

Bennem ez az egész nagyon megmaradt,de úgy érzem néha csak túldramatizálom.



2021. febr. 9. 22:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ez annak minősül.
2021. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Annak minősül. Nem volt a nevelőapád, az egészen más viszony. Ő csak simán anyád palija volt.
2021. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
igen annak minősűl
2021. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Igen az volt viszont 2 év az elévülési idő
2021. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Ahogyan az elöttem szólók irják
2021. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
Miért lenne az? Nem írtál olyat, hogy meg is tette volna. Mi alapján bizonyítanád?
2021. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy hozzám is ért,viszont én akkor is ijesztőnek és normálatlannak találom egy közel negyven éves férfitól
2021. febr. 9. 22:38
 8/15 A kérdező kommentje:

nem szeretnék és nem tudnám bizonyítani a szavakat

és előhozni se,mivel régen volt

nem is mondogatom a körülöttem előknek,erről csak én tudok(ugye meg anyám)

én tudom hogy ez történt és megtartom magamban

2021. febr. 9. 22:41
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
6-os, nem csak tettlegességgel lehet zaklatni. A verbális zaklatás is zaklatás, és ha valaki egy 10 év körüli gyereknek szexuális tevékenységeket ajánl fel, az nem hogy szexuális zaklatás, de egyenesen pedofília, akár megtörténik ténylegesen, amit felajánlott, akár nem.
2021. febr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Igen az, viszont a legszomorúbb az egészben, hogy anyukád semmit nem reagált rá. Egy 10-12 éves gyerek nem talál ki ilyet. Pszichológus segíthet, hogy oldd fel ezt, mert hiába történt évekkel ezelőtt, azért elég sokáig ért ez az inzultus és most is tüskeként van benned. Megpróbálnám anyámmal is megbeszélni a dolgot, hogy milyen érzéseim vannak.
2021. febr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!