Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik reklámot utáljátok a...

Melyik reklámot utáljátok a legjobban?

Figyelt kérdés
Nálam most az XXXLutz a "nyerő". Hányinger az a reklám :D
2021. febr. 12. 07:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Alza.húúúúúúúúúúú
2021. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

"De elfelejtik, hogy az emberek egyik fele utálja a kutyákat"


Hogy lehet utálni a kutyákat? Mindegyik egy kis angyal, az meg, hogy a kakiját nem szedi össze a gazdi, nem a kutya hibája. Szerintem aki utálni tud egy kutyát, az csak rossz ember lehet. Fel nem foghatom.

2021. febr. 12. 11:10
 23/33 anonim ***** válasza:
88%

Az a bölcs kutyusos reklám is bosszant. Maga az ötlet tetszik, de olyan bénán lett kivitelezve...


"Kutyusok... a Denta Sticks egy szájápolási termék, kutyáknak"


Annyira nem illik ez a szöveg egy szakállas keleti bölcs szájába, ezt inkább a klip után kellett volna bemondatni. Ide valami vicces bölcsesség illett volna.

2021. febr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Én ha youtubeon nézek videót és bejön evy reklán, akkor élből ki x-elem a videót is, csak h ne keljen végignézni. Van h sorba vagy 5ször benyomja a reklámot csak azért is, de akkor is kilépek és újraindítom.xFD
2021. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
16%
Kedves kérdező, Hidd el, nem akarnál a reklámokban és kutyát látni, hogy ha egész nap a szomszéd kutyáját kellene hallgatod, és rendszeresen az ablakod elé hordaná. Persze nem a kutyák hibája hogy nincsenek megnevelve és otthagyja a gazdája, de talán pont ezért is van annyi nem megfelelő embernek a kutyája, mert orrba szájba azt mutatják, hogy milyen cuki kisállatok. És a reklám nem éri el célját, mert nem a reklámozott termék lesz megvásárolva, hanem egy kutya.
2021. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
70%

Amiben gyerekek selypegnek, azokat általában utálom. Most pl valami probiotikum reklám egy nyüszögő hangú kisfiúval, hogy "anya, miért fáj az antibiotikumtól a pocakom?" A nyafogó hangja meg a pocak szó együtt nálam instant agyvérzés.

Vagy egy másik, az meg valami immunerősítő, egy ilyen nagyon para fejű kiscsaj kérdezi irritálóan tudálékos hangon az autóban ülve miközben esik az eső, hogy "van valami ami megvéd minket úgy a megfázástól, mint az esernyő az esőtől?" De közben olyan feje van, mint aki épp gyilkolni készül.

Amikor a csaj a padlón fekve olvas, és iszonyag hangon énekel, és a kutya hozza neki a fájdlomcsillapítót.

Az XXX Lutznak az alap reklámja nagyon idegesített, de aztán volt az alvajárós, az nem zavart, most meg már nem sokan énekelnek, csak a szőke csaj, ez sem olyan idegesítő nekem, mint az első reklám volt.

Talán még az, amikor a csaj mondja a pincérnek, hogy neki az étlapon lévő ételektől mind ég a gyomra, nincs-e valami más. Akkor minek mész étterembe b+?

Sok tévét nézek :D De csak hátterzajnak megy, meg nálam nem érnek célt, mert magát a termék nevét meg sem jegyzem.

2021. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
71%

Ja, és a sárga dobozos dolgitot azt kifelejtettem, de az a reklám szerintem konkrétan felháborító, túl megy az idegesítőségen. Ahogy az az idegbeteg asszonyság úgy beszél a papucs férjével, mint egy darab szarral, mert rossz fájdalomcsillapítót hozott... hogy lehet ilyet leadni?

És még egy eszembe jutott, a "pancsiztam, tiszta vagyok" plüss nyuszis fertőtlenítő reklám. (26-os voltam)

2021. febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Az a sikoltozó zöld patkány.
2021. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Meg a penni vagy valami más hulladék reklámjában visít egy hülye gyerek, - mintha a p.nájára léptek volna... Ezt éjszakára is berakják az értelmi fogyatékosok!
2021. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
33%
Nembtudom, mert nem nézem/hallgatom őket végig, csak annyi jut az agyamig, hogy reklám és már mondom a wudu átkot. Át is ugrom amint lehet. Tv-t meg évek óta nem nézek mert sok benne a gagyi.
2021. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!