Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen tulajdonságokat tartasz...

Milyen tulajdonságokat tartasz szimpatikusnak egy ellenkező nemű személyben és milyeneket nem?

Figyelt kérdés
Külső, belső tulajdonságokra egyaránt kíváncsi vagyok.
2021. febr. 13. 13:47
1 2
 1/12 October15 ***** válasza:
100%
Igazából amíg kellő mennyiségű IQ és EQ áll a rendelkezésére addig elég tág körben mozgok. Ha meg egy bizonyos szint alatt van akkor édes m1 mert úgyse menthető. :D
2021. febr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves aranyos barátnőt szeretnék, akivel jól érezhetem magam. A külső annyira nem számít nekem, de ne legyen mondjuk tőlem magasabb és ha nehezebb is ne sokkal. kb 175 cm vagyok 70 kg-mal
2021. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok.

Ha egy nõ szép és szexi és beképzelt, az nem tetszik.

Azokban a lányokban/nõkben látok valamit akik türelmesek, megértõek, kedvesek és van humorérzékük. A komolyság látszata ellenére lehet velük állatkodni, szeretnek nyugiban lenni, túrázni stb. Ha szépek és aranyosak, ha el tudnak viselni.

2021. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én a kedves, jóindulatú fiúkat tartom szimpatikusnak. Nem baj, ha butácska, amíg a hülyeségeit nem erőlteti rám. Amúgy kicsit viccesnek tartom, ha valaki nem rendelkezik nagy IQ-val, de segítőkészen mindenkinek meg akar felelni. Vicces szituációk szoktak belőle kijönni. Nagyon tetszenek a hosszú hajú emberek, nem tudom miért. Szeretem ha jó a humoruk.

Azt viszont már nem szeretem, ha önzőek, erőszakosak, külsejük nemtörődöm. Azt se kedvelem, amikor valaki lenéz engem, vagy mindig szembeállít a rossz tulajdonságaimmal. Például hogy alacsony, félénk, csendes, sovány, halk és rossz memóriájú vagyok.

2021. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
De margit te egy másik kérdéshez azt írtad, hogy valamit csinálsz a makkoddal.
2021. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
őszinteség az amit keresek valakiben, nemtől függetlenül. az egyenes embereket preferálom, nem szeretek játszmázni.
2021. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 valamit nagyon félreérthettél! Én lány vagyok, nincs nekem.
2021. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
XD
2021. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ötödik voltál te, aki írtad, hogy XD?
2021. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen :D
2021. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!